Main page

З вдячністю за подвиг

22.12.2006

З вдячністю за подвиг

 

            Чорнобильське лихо ще довго відгукуватиметься в серцях українців, у тому числі й подолян. У ті часи, коли наповнені радіацією хмари, не знаючи кордонів, розлітались по світу, багатотисячна армія фахівців рятувала людство від страшних наслідків  катастрофи.

 

            Сучасники  свято пам’ятають імена тих, хто ризикував життям і здоров’ям задля дітей, ровесників та сивочолих батьків не лише України – цілого світу. Лісівники Хмельниччини, безумовно,   теж долучились до тієї важкої, відповідальної роботи. Їх внесок було належно оцінено, хоча ніякі нагороди не здатні компенсувати всього, що  пережили ці достойні любди.

 

            -  Ніколи не пізно ще і ще раз висловити вдячність землякам, колегам по роботі за їх подвиги в мирний час, - стверджує начальник обласного управління лісового господарства Віталій Митрофанович Лісовий. – Не можу не сказати, що, відзначаючи особистий внесок у ліквідацію аварії на ЧАЕС, оголошено подяку та вручено Почесні грамоти Державного комітету лісового господарства України: ліснику Ярмолинецького лісгоспу Станіславу Сарновському, трактористу Хмельницького лісомисливського господарства Івану Марчуку, водію автомобіля цього ж  господарства Василю Петросюку, лісорубові Летичівського лісгоспу Михайлу Солтису. Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи теж цьогоріч відзначило мужність, готовність до самопожертви заради  людства наших земляків:  екскаваторника Шепетівського лісгоспу Івана Андрощука нагороджено відзнакою «За відвагу в надзвичайній ситуації» другого ступеня, а головному інженерові Ярмолинецького лісгоспу вручено Почесну грамоту МНС України.

            Час іде, уже відзначено двадцяту річницю катастрофи на ЧАЕС. Пам’ятаючи це страшне випробування, героїзм ліквідаторів аварії, суспільство зобов’язане зробити належні висновки, аби подібне ніколи не повторилось.

 

Прес-служба

Хмельницького обласного управління

лісового господарства

Людмила ЗАНЬ