Main page

На Київщині провели спільні рейди, направлені проти правопорушень у сфері лісового господарства

18.02.2021

 

 

 

Працівниками лісової охорони ДП «Іванківський лісгосп» Київського обласного та по м.Києву обласного управління лісового та мисливського господарства провели спільні рейди з метою запобігання і виявлення випадків самовільних рубок, браконьєрства, порушення протипожежних правил та інших адміністративних правопорушень у сфері лісового господарства.

 

Так за участю головного районного мисливствознавця Андрусика С., пр. інженера ОЗЛ Чалого В., спільно з представниками Іванківського ВП Вишгородського ВП ГУ Національної Поліції в Київській області та представниками Державної прикордонної служби України ВПС «Іванків» на території підпорядкованій підприємству постійно проводяться патрулювання, рейди та виїзди в лісові масиви, обєкти природно-заповідного фонду, мисливські угіддя. Дані заходи проводять з метою запобігання і виявлення випадків самовільних рубок, браконьєрства, порушення протипожежних правил та інших адміністративних правопорушень у сфері лісового господарства.

 

В ході проведення спільних рейдів проводиться роз'яснювальна робота серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у лісах України, правил полювання і поводження зі зброєю, інформування щодо відповідальності за самовільні порубки та інші лісопорушення.

 

Так, за 2020 рік було проведено 53 рейди з охорони лісів, при цьому складено :

- 15 протоколівза порушення правил полювання, на суму 3,7 тис.грн. (за ст. 85 КУпАП)

- 9 протоколівза незаконну порубку дерев,сума штрафів 4,6 тис. грн. та заподіяної шкоди – 4,9 тис. грн. (за ст. 65 КУпАП)

- 1 протоколза порушення вимог пожежної безпеки в лісах, на суму 1,5 тис.грн. (ст. 77 КУпАП)

Сума всіх нанесених збитків та заподіяної шкоди порушниками сплачена в повному обсязі.

Наразі ж, незважаючи на складні погодні умови, патрулювання та рейди здійснюються згідно встановлених графіків та розпоряджень.