Main page

Наказ Дежлісагентства від 24.09.2020 № 637-К "Про оголошення добору осіб на посаду начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

24.09.2020

 


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від «

24

»

09

2020

р.

Київ

637-к

 

 

 

 

 

Про оголошення добору осіб на посаду начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території

України гострої респіраторної хвороби

COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

        З метою  реалізації повноважень Держлісагентства  на території Дніпропетровської області у сфері лісового та мисливського господарства та відповідно до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня  2020 р. № 290.

 

НАКАЗУЮ:
 

 1. Оголосити  з  25  вересня   2020 року добір   на    вакантну  посаду  державної служби категорії "Б" - начальника Дніпропетровського  обласного управління лісового та мисливського господарства на період дії карантину,  установленого з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби      COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня  2020 р. № 290,  та до дня визначення переможця конкурсу.

 2. Затвердити  Оголошення про добір на період дії карантину на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" - начальника   Дніпропетровського  обласного управління  лісового та мисливського господарства, що додається.

 3. Сектору з персоналу забезпечити оприлюднення оголошення про добір осіб на Єдиному порталі вакансій державної 
служби та офіційному веб-сайті Держлісагентства.
 4. Визначити заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Болоховця Юрія Віталійовича
уповноваженою особою для проведення співбесіди в установленому порядку.  
 5. Контроль за  виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
 
Голова                                                                                      Василь  КУЗЬОВИЧ