Main page

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісів і визначається періодичність проведення планових заходів державного контролю за додержанням нормативно-правових актів щодо ведення лісового господарства Державним агентством лісових ресурсів"

26.08.2020

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісів і визначається періодичність проведення планових заходів державного контролю за додержанням нормативно-правових актів щодо ведення лісового господарства Державним агентством лісових ресурсів» (далі – проєкт постанови) Держлісагентство оголошує про його публікацію.

Проєкт постанови та аналіз регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на офіційних веб-сайтах Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (https://menr.gov.ua) та Державного агентства лісових ресурсів України (http://dklg.kmu.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови у письмовій та електронній формі надаються протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

вул. Шота Руставелі, 9-А, м. Київ, 01601 Державне агентство лісових ресурсів України (головний виконавець: Ільченко Леонід Іванович, e-mail: I.ilchenko@forest.gov.ua, тел. 235-85-47);

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011 Державна регуляторна служба України (e-mail: inform@drs.gov.ua).

 

Проєкт постанови КМУ

Додаток до проекту постанови КМУ (критерії)

Додаток до проекту постанови КМУ (ризики)

Додаток до проекту постанови КМУ (перелік критеріїв)

Пояснювальна записка

Прогноз впливу