Main page

Наказ Держлісагентства від 17.08.2020 № 510-к "Про оголошення добору осіб на посади керівників територіальних органів Держлісагентства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

17.08.2020

 

 

 


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17.08.2020                    м. Київ                             №510-к

 

 

 

 

Про оголошення добору осіб на посади керівників територіальних  органів  Держлісагентства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

З метою  реалізації повноважень Держлісагентства  на території Закарпатської і Чернігівської областей  у сфері лісового та мисливського господарства  та  відповідно до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня  2020 р. № 290,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити  з  18   серпня  2020 року  добір   на    вакантні  посади  державної служби категорії "Б" в територіальних органах Держлісагентства  на період дії карантину,  установленого з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня  2020 р. № 290,  та до дня визначення переможця конкурсу, а саме:

- начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства;

- начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

2. Затвердити  Оголошення про добір на період дії карантину на зайняття вакантних посад державної служби категорії "Б" - начальників Закарпатського та Чернігівського  обласних управлінь  лісового та мисливського господарства, що додаються.

3. Сектору з персоналу забезпечити оприлюднення оголошення про добір осіб на Єдиному  порталі вакансій державної служби та  офіційному веб-сайті Держлісагентства.

4. Визначити заступника Голови  Болоховця Юрія Віталійовича  уповноваженою особою для проведення співбесіди в установленому порядку з кандидатами на посаду начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, начальника  Управління лісового господарства та відтворення лісів   Будзінського  Ігоря  Леонідовича - Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

5. Контроль за  виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова                                                                                       Василь  КУЗЬОВИЧ