Main page

Заступник Голови Держлісагентства Юрій Болоховець відвідав Коростенський держлісгосп

29.07.2020

 

Під час робочої поїздки на Житомирщину заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець разом з начальником Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктором Сахнюком відвідали державне підприємство «Коростенське лісомисливське господарство».

На Ушомирському лісопереробному комплексі Юрій Болоховець ознайомився з роботою лінії переробки деревини, дровококольного верстату та організацією роботи автотранспортного цеху.

Яку деревину переробляють та в яких обсягах, куди реалізовується продукція, скільки людей задіяно у виробництві, та наскільки безпечними є умови їхньої праці – таке коло питань обговорювали з керівництвом підприємства.

В Ушомирському лісництві Юрій Болоховець з Віктором Сахнюком оглянули організацію роботи системи відеоспостереження за лісовими масивами.

«На сьогодні одним із першочергових завдань для лісівників є вжиття усіх можливих превентивних заходів з протидії лісовим пожежам. Це і  поновлення  матеріально-технічної бази, і підготовка лісової охорони до максимально оперативних дій в разі виникнення екстремальної ситуації, і роз'яснювальна робота серед населення», - наголосив заступник Голови Держлісагентства.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ