Main page

Наказ Держлісагентства від 19.05.2020 №289-к "Про оголошення добору осіб на посаду начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

19.05.2020

 

 

 


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

Від 19.05.2020                       м. Київ                                   №289-к

 

 

 

 

 

 

 

 

Про оголошення добору осіб на посаду начальника  Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

З метою  реалізації повноважень Держлісагентства  на території Харківської області у сфері лісового та мисливського господарства та відповідно до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня  2020 р. № 290,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити  з 20 травня 2020 року добір   на    вакантну  посаду  державної служби категорії "Б" – начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства на період дії карантину,  установленого з метою запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня  2020 р. № 290,  та до дня визначення переможця конкурсу.

 2. Затвердити Оголошення про добір на період дії карантину на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – начальника Харківського обласного управління  лісового та мисливського господарства, що додається.

3. Сектору з персоналу забезпечити оприлюднення оголошення про добір осіб на Єдиному  порталі вакансій державної служби та  офіційному веб-сайті Держлісагентства.

4. Визначити начальника  Управління лісового господарства та відтворення лісів  Будзінського  Ігоря  Леонідовича уповноваженою особою для проведення співбесіди в установленому порядку. 

5. Контроль за  виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                  Андрій ЗАБЛОЦЬКИЙ