Main page

Держлісохорона Рівненщини протидіє незаконним рубкам, злодії чинять опір

13.01.2020

Шістьох лісокрадів затримали днями під час спроби крадіжки сосни у Ліствинському лісництві державного підприємства «Соснівський лісгосп». Як з’ясувалося, злодії – мешканці сіл Балашівка та Яцковичі Березнівського району.

Транспорт, який виїхав з лісового масиву на лісову дорогу пізно ввечері помітив головний інженер підприємства Володимир Грицюк. Документів на деревину у чоловіків не виявилося, однак при спробі перешкодити їм, злодії почали чинити супротив.

На місце події викликали поліцію, порушена справа, триває слідство, розмір збитків встановлюється.

Окрім того, у ніч з 10 на 11 січня 2020 року під час патрулювання в місцях незаконного видобутку бурштину в лісових масивах Бобрівського лісництва державного підприємства «Березнівський лісгосп» невідомі особи в балаклавах, у кількості 15-20 осіб, спробували перешкодити виконанню службових обов'язків працівникам державної лісової охорони.

На місці події відбулась сутичка між сторонами, невідомі особи вдалися до погроз фізичною розправою над працівниками лісгоспу, намагалися пошкодити службовий автомобіль.

Про цей факт було негайно повідомлено працівників поліції на лінію «102». Правоохоронними органами проводяться слідчі дії щодо вказаної події.

Прес-служба Рівненського ОУЛМГ