Main page

На Львівщині відбулась масштабна лісовідновна акція

29.10.2019

Днями за ініціативи громадської організації «Добро.Дій» та за підтримки Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства і державних лісогосподарських підприємств відбулась громадська акція осіннього садіння лісу.

Дерева садили на ділянках, підготовлених державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ. Лісівники забезпечили учасників сіянцями та саджанцями,  інвентарем, а також провели інструктаж з технології виконання робіт з садіння лісових культур.

Лісовідновлення проводили на ділянках поблизу Львова на території БібрськогоЖовківського та Рава-Руського державних  лісогосподарських підприємств.

У Немирівському лісництві Рава-Руського лісгоспу було висаджено 9,9 тис. сіянців на загальній площі 1,8 га. В  акції взяли участь понад 50 осіб, серед яких школярі Європейської школи лідерства та бізнесу,  працівники магазину Columbia.Львів.

У Перемишлянському лісництві Бібрського лісгоспу у садінні лісу взяли участь 65 осіб, які висадили 3330 саджанців дуба, ялини, черешні і липи на площі 1га. До заходу приєдналися також учні школи №23 Львова та студенти факультету міжнародних відносин університету ім. І.Франка, працівники девелоперської компанії «Моя країна» Львова.

На локакціях Бутинського, Великомостівського, В’язівського, Зіболківського, Низівського та Соснівського лісництв Жовківського лісгоспу 450 учасників акції висадили 52510 дерев на загальній площі 8,8 га. Серед учасників:  працівники фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм», студенти факультету журналістики університету ім. І.Франка, працівники компанії «Комп’ютерний всесвіт», мережі магазинів «Все від 1 гривні», «Радіо Люкс», будівельної компанія «Avalon Inc», провідної ІТ-компанії SoftServe.

Всього до благородної справи садіння лісу цього дня долучилось понад 600 активістів-волонтерів ГО «Добро.Дій» з OctoViaGroup, учнівської молоді та небайдужих громадян. Приємно відмітити, що багато учасників в чергове взяли участь в акції разом зі своїми дітьми. Також до садіння лісу було задіяно майже 100 працівників державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.

Лісівники висловлюють подяку голові ГО «Добро.Дій» Ігору Дулину, державним лісогосподарським підприємствам та всім, хто взяв участь у масштабній громадській акції  з осіннього садіння лісуна Львівщині.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ