Main page

"Кубок Дніпра" визначив переможців

06.09.2019

Днями велелюдно було на території  Вільнянського  лісництва Новомосковського військового   лісгоспу, де проходили традиційні щорічні змагання вальників лісу на «Кубок Дніпра». Фахова першість зібрала не лише учасників з Дніпропетровщини, а й з сусідніх областей  Донецької,  Полтавської та  Запорізької.

На конкурсному майданчику, облаштованому лісівниками-господарями змагань, вирували справжні спортивні пристрасті: вальники лісу демонстрували свій хист та професійну майстерність у звалюванні дерев, обрізуванні гілок, розпилюванні колод комбінованим різом та на точність, в умінні досконало і швидко проводити заміну пильного ланцюга. Адже саме від їхнього професіоналізму залежить товарна якість дерев, а головне – безпека праці, а це людське життя.

Першість проходила у двох заліках: загальному і серед працівників лісових господарств Дніпропетровщини. У командному заліку переміг  Микола Буларга з ДП «Павлоградський лісгосп»,  на другому місті вальник Васильківського лісгоспу Юрій Доброхвіст, а бронзу виборов представник Полтавського ОУЛМГ Максим Коршунов. У першості серед працівників лісгоспів Дніпропетровського ОУЛМГ найсильнішим був знову ж таки павлоградець  Микола Буларга, срібним призером став Юрій Доброхвіст  з Васильківки і третє місце посів представник Дніпровського лісгоспу Дмитро Проша

Залишається лише подякувати і організаторам, і учасникам змагань вальників лісу на «Кубок Дніпра» за активність та високий професіоналізм.

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ