Main page

Лісова охорона Хмельниччини зупинила спробу крадіжки деревини

28.08.2019

Днями працівники державної лісової охорони Проскурівського лісгоспу, що на Хмельниччині, під час проведення рейду виявили незаконну порубку лісу в кварталі 37 Хмельницького лісництва. До їх приїзду браконьєри зрізали одинадцять сухостійних дерев породи ясен об’ємом 16 кубометрів.

Працівники лісгоспу разом з представниками поліції оперативно оточили місце події, на якому чорні лісоруби вже почали завантажувати зрізану деревину на автомобіль. Складено матеріали стосовно незаконної рубки та передано їх для проведення розслідування в Хмельницьке районне відділення поліції. Розмір завданої шкоди складає 81 тис. гривень.

Лісівники державного підприємства «Проскурівське лісове господарство» закликають усіх людей бути свідомими громадянами, не нищити ліси та не скоювати злочинів. Пам’ятайте, що згідно зі статтею 246 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність не тільки тим браконьєрам, які незаконно зрубали дерева, а й тим, хто незаконно перевозив, зберігав чи продавав деревину.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ