Main page

Чим у Воротневі лісівники дивували волонтерів із Туреччини, Мексики, Азербайджану, Іспанії та Польщі (ФОТО)

05.08.2019

До Лісівничого молодіжного центру, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», завітали волонтери з Туреччини, Мексики, Азербайджану, Іспанії та Польщі.

Керівник-координатор ЛМЦ Валентина Юхимчук та лісничий Воротнівського лісницта Юрій Курчикзустріли гостей із Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва «Альтернатива-В», що діють у партнерстві з Міжнародним громадським об’єднанням «Волинське братство».

Учасники міжнародного волонтерського табору UAALT-4 «Старовинна Волинь – перехрестя культур» у Рокинях на Волині надають допомогу із очищення дендропарку на території музею-скансену – працюють над  оновленням інформаційних стендів, проводять благоустрій території. А у вільний від роботи час знайомляться із родзинками нашого краю.

Тож під час екскурсії до Воротнівського заказника ділилися враженнями від минулих поїздок та не стримували щирого, навіть дещо дитячого захвату від мальовничих краєвидів Волині. Особливо були вражені доглянутістю й охайністю території Лісівничого молодіжного центру – були подивовані, що все зроблено і підтримується в такому ідеальному стані лише завдяки лісівникам.

Згодом гості перейшли від візуальних приємностей до смакових:  після екскурсії лісівники запропонували продегустувати екологічно чисту продукцію з волинського лісу.  Міжнародні волонтери спробували, як смакуюють перетерта із цукром дика ожина, горобина, чорниця та лісовий мед, зібраний на воротнівській пасіці. Справжнім сюрпризом для гостей став березовий сік, який, крім волонтера із Польщі, всі куштували вперше!

Надзвичайно приємно, що задоволення від прогулянки, спілкування та частування отримали не лише іноземці, але й волонтери-перекладачі із Харкова, Києва та Полтавщини.

Безперечно: у згадках цих людей про Україну тепер буде і мальовничий Воротнів.

ФОТО ТУТ

Прес-служба Волинського ОУМГ