Main page

Великобичківський лісгосп вчергове надає роз'яснення щодо публікацій у соцмережі

23.07.2019

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства продовжує очищення від недобросовісних працівників державних лісгоспів та закликає не вестися на фейки. У черговий раз державне підприємство «Великобичківське лісомисливське господарство», що на Закарпатті, спростовує фейкову інформацію, розміщену в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, керівництво ДП «Великобичківське ЛМГ» надало офіційне пояснення інформації, яка була оприлюднена на сторінці «Zелений ліс».

Днями у мережі Facebook на сторінці користувача «Zелений ліс» було висвітлено фотографії вибраних ділянок території держлісфонду ДП «Великобичківське ЛМГ», на яких проводилась та проводиться лісозаготівля (суцільно–санітарна рубка) в Середньо–Ріцькому лісництві, квартал 14.

Лісові насадження у вищезазначеному кварталі пошкоджені шкідниками та іншими хворобами лісу, тому лісопатологічна служба погодила проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів. Трелювання деревини з цих лісосік проводиться та проводилось трелювальним волоком, а не гірськими потоками.

Згідно з пояснення, наданого лісничим Середньоріцького лісництва Василем Койтюком, встановлено, що відображені фото у соціальній мережі Facebook зроблені родичами попереднього лісничого Івана Боднаря, який був звільнений в 2017 році за участь та організацію у скоєнні незаконних рубок деревини. Іван Боднар та його поплічники намагаються взяти реванш, обезчестити чесних лісівників і показати себе жертвами, а фактично вони були злісними порушниками лісового та природоохоронного законодавства. Матеріальна вартість шкоди, нанесеної державі становила 662 тис. гривень. Дані про скоєне лісопорушення передані до правоохоронних органів.

Лісівники Великобичківського лісомисливгоспу та Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства у своїй діяльності керується виключно законодавством України. Вони завжди відкриті до конструктивного діалогу з представниками громадськості, преси та правоохоронних органів.

Окрім того, лісівники звертаються до всіх користувачів соціальних мереж та журналістів із проханням не реагувати на фейки і перед тим, як виставити новину, перевіряти інформацію на її достовірність.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ