Main page

Володимир Бондар поспілкувався з лісівниками Херсонщини

18.07.2019

Під час візиту на Херсонщину заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар відвідав державне підприємство «Степовий філіал Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації».

З науковим колективом було обговорено як основні проблеми підприємства, так і лісової науки Півдня України в цілому.

Керівник підприємства Олександр Глод розповів про проблеми, які потребують першочергового вирішення, а також обговорено з Володимиром Бондарем низку актуальних питань та пропозицій з оптимізації роботи лісової науки.

Заступник Голови Держлісагентства подякував працівникам підприємства за натхненну та самовіддану роботу, незважаючи на недофінансування галузі. Він запевнив, що й надалі докладатиме максимум зусиль для відновлення повноцінного фінансування.

Окрім того, Володимир Бондар відвідав державне підприємство «Олешківське лісомисливське господарство», яке є найбільшим за площею земель в Херсонській області – 64305 га.

Він ознайомився з роботою лісопожежної станції, технічним оснащення для гасіння лісових пожеж та побутовими умовами працівників, які ведуть постійне чергування в пожежонебезпечний період. Також поспілкувався  з працівниками ЛПС.

Також заступник Голови Держлісагентства оглянув лісові насадження Корсунського лісництва державного підприємства «Каховське лісове господарство» та обговорив з його керівництвом питання охорони лісу.

Прес-служба Держлісагентства