Main page

Наказ Держлісагентства від 26.06.2019 № 329-К "Про скасування проведення конкурсу"

27.06.2019

 

 

 

 


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від «

26

»

06

 

2019

 

Київ

329-к

 

Про скасування

проведення конкурсу

 

Відповідно до статті 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, та у зв’язку з необхідністю виправлення технічних помилок в умовах проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «Б» начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства та начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Скасувати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства та начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, оголошеного відповідно до наказу Державного агентства лісових ресурсів України від 24.06.2019 № 320-К «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б».

2. Скасувати наказ Державного агентства лісових ресурсів України від 24.06.2019 № 320-К «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б».

3. Сектору з персоналу забезпечити оприлюднення оголошення про скасування проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Держлісагентства та надіслати відповідну інформацію до Національного агентства України з питань державної служби.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Заступник Голови

В. Бондар