Main page

Лісівники Дніпропетровщини показали високий рівень на навчаннях з гасіння лісових пожеж

05.06.2019

Днями  на території Новомосковського військового лісництва в  Дніпропетровській області відбулися спільні показові навчання з гасіння пожеж у природних  екосистемах та на військових об’єктах.

У навчаннях взяли участь представники Головного управління  ДСНС у Дніпропетровській області , Дніпропетровського обласного управління лісового і мисливського господарства, Оперативного командування «Схід»  ЗС України та Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області. Загалом було задіяно 55 одиниць техніки, зокрема, літак АН-32П і майже 300 осіб особового складу усіх представлених відомств.

З честю справилися з поставленими завданнями представники Дніпропетровського ОУЛМГ. Про це зазначив присутній на навчаннях начальник відділу охорони і захисту лісів Державного агентства лісових ресурсів України Ігор Будзінський.

«Саме лісівники першими  приймають на себе удар вогняної стихії у лісі, саме вони найчастіше виявляють та локалізують ділянки загорань. І мені приємно зауважити що на цих спільних навчаннях вогнеборців наші колеги показали високий рівень», - наголосив Ігор Будзінський.

Прес-служба Дніпропетровського ОУЛМГ