Main page

Як закарпатські лісівники саджали ліс (відео)

15.05.2019

У рамках лісовідновлювальної кампанії цієї весни закарпатські лісівники разом із школярами та небайдужими краянами висадили близько 10 млн дерев. 

Варто зауважити, акція «Майбутнєлісу у твоїх руках» має на меті не тільки посадити дерева. Головне завдання «зеленої» акції – показати майбутньому поколінню, як створюється молодий ліс. Це у свою чергу, зумовлює школярів усвідомити на скільки природа важлива для людини. Тому її потрібно любити та берегти, на чому, при кожній посадці, наголошують дітям закарпатські лісівники.

За словами начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги, на сьогодні практично всі держлісгоспи області виконали та навіть перевиконали план лісовідновлювальної кампанії. Залишились незначні площі у високогірних держлісгоспах, які до кінця цього місяця також будуть засаджені молодим лісом.

Останніми роками закарпатські лісівники відмовляються від суцільних зрубів, тим самим скорочуються площі, які потрібно засаджувати. Відтак, згідно з планами лісовідновлення на 2019 рік, закарпатські лісівники заліснять 2244 га, з яких 726 га – посадка лісових культур та 1518 га. – сприяння природному поновленню.

Наступна лісовідновлювальна кампанія, а з нею й проведення на Закарпатті Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», проходитиме восени. Тож закарпатські лісівники закликають всіх небайдужих краян долучатись до примноження карпатських лісів.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=deztHzBGkr8&t=9s 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ