Main page

На Сумщині учасники акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" створили майже 40 га лісів

17.04.2019

На Сумщині акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» завершила свою ходу. За місяць вона встигла заглянути у найвіддаленіші куточки області. Шкільна і учнівська молодь, представники органів влади, місцевого самоврядування, інших державних установ, медійники і просто небайдужі люди охоче долучилися до весняної лісокультурної кампанії, чим допомогли лісогосподарським підприємствам Сумського ОУЛМГ  створити 38 га лісу.

Найбільш численними по кількості залученої молоді відбулись заходи Акції в Роменському лісгоспі (150 осіб), Лебединському лісгоспі (130 осіб) та 120 осіб – у Краснопільському лісгоспі з числа шкільної та студентської молоді.

За кількістю залучених до проведення Акції представників громадських організацій передують Тростянецький  лісгосп – 55 осіб та 30 осіб – у Кролевецькому підприємстві.

Найбільше (223 особи) у Сумському та 205 – у Тростянецькому лісгоспах було залучено до справи посадки лісу представників влади, органів місцевого самоврядування та інших установ і організацій.

Загалом до Акції долучилися більше 700 осіб з числа шкільної та студентської молоді, 171 представник громадських організацій та більше 1200 осіб з числа представників інших сфер діяльності.

За плещю лісових насаджень, які вдалося створити за допомогою учасників Акції, передує Свеське підприємство – 11 га.  

Окрім того, в рамках Акції  державні підприємства управління провели 124 заходи з благоустрою територій, найбільше – 28 заходів, організували у Сумському лісгоспі, 12 заходів пройшло у Тростянецькому лісгоспі та по 10 заходів – у Свеському та Лебединському підприємствах.

Відбулося майже 70 заходів ознайомчо-пізнавального характеру.

Нагадаємо,  цього року на Сумщині Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» проходить в чотирнадцяте. За цей час її учасниками стали близько 700 тисяч школярів, представників влади та громадських організацій, вони висадили майже дев'ять мільйонів сіянців на загальній площі понад півтори тисячі гектарів.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ