Main page

На Одещині висаджують ліс

15.04.2019

По всій Україні триває акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках». Лісівники Одещини також активно долучились до проведення різних заходів у рамках акції.

Від початку акції взяли участь понад 600 осіб, серед яких працівники лісового господарства, шкільна і студентська молодь, вчителі, представники громадських організацій та органів влади, ЗМІ.

Разом із лісівниками учасники акції висаджували ліс, організовували благоустрій територій, прибирали рекреаційні пункти, проводили озеленення територій шкіл, парків, виготовляли і розвішували шпаківні.

У школах проводились уроки на природоохоронну тематику, учням розповідали про значення лісу в житті людини, також школярі мали можливість оглянути музей лісу та  пам'ятки природи на території державних підприємств.

Обласним упралінням оголошено конкурс на кращий малюнок та твір на тему «Людина та ліс».

12 квітня, у традиційному щорічному заході в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на території Троїцького лісництва Ширяївського лісгоспу взяли участь колектив Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника управління Володимира Домікана, працівники ДП «Ширяївське ЛГ», керуючий справами виконавчого апарату Любашівської районної ради Гладкий О.М., голова Маловасилівської сільської ради Стадник О.В., представники ЗМІ. 

Головними учасниками акції стали учні шкільного лісництва «Пролісок» з вчителями Ігнатовської В.О. та Осадчої О.Д. Учні завзято та з задоволенням практично освоювали знання щодо посадки лісових культур. Учасниками акції було висаджено 10 тис. сіянців акації білої на площі 2,5 га.

Лісівники Одещини висловлюють вдячність всім учасникам, які беруть участь в заходах акції та закликають приєднуватися до неї всіх бажаючих і надалі.

Прес-служба Одеського ОУЛМГ