Main page

Наказ Держлісагентства від 07.02.2019 № 69 "Про проведення громадської експертизи"

07.02.2019

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

07.02.2019

Київ

69

 

Про проведення громадської експертизи

 

Відповідно до Закону України «Про інформацію», Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 976, на підставі запиту громадської організації «Центр аналізу місцевої політики» від 01.02.2019 року № 01-02/19 щодо проведення громадської експертизи діяльності Держлісагентства

НАКАЗУЮ:

1.   Затвердити заходи, пов’язані з підготовкою матеріалів для проведення громадської експертизи діяльності Державного агентства лісових ресурсів України громадською організацією «Центр аналізу місцевої політики», що додаються.

 

2.   Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків з громадськістю розмістити на офіційному веб-сайті Держлісагентства інформацію про надходження до Держлісагентства запиту громадської організації «Центр аналізу місцевої політики» щодо проведення громадської експертизи та заходи, здійснені Агентством з метою сприяння проведенню громадської експертизи.

 

3.   Призначити начальника Відділу використання лісових ресурсів Крикуна Р.П. відповідальною особою за забезпечення взаємодії з громадською організацією «Центр аналізу місцевої політики».

 

4.   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник  Голови

                                  В.Н. Бондар