Main page

Роз'яснення щодо ситуації в Житомирській області

01.02.2019

Сьогодні в низці засобів масової інформації було опубліковано інформацію з посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України щодо затримання майстра лісу в одному з лісогосподарських підприємств Житомирської області.

У зв’язку з цим, Державне агентство лісових ресурсів України повідомляє.

Державне підприємство «Олевське лісове господарство», яке підпорядковане Держлісагентству, та його працівники не мають відношення до повідомлення, поширеного прес-службою військової прокуратури Центрального регіону України.

Також звертаємо увагу на те, що на офіційному веб-сайті військової прокуратури Центрального регіону України міститься виправлена інформація із зазначенням іншого лісгоспу https://vppnr.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=244683.

Окрім того, хочемо підкреслили, що Державному агентству лісових ресурсів належить 73% лісів України. Інші 27% знаходяться у підпорядкуванні інших лісокористувачів (Мінприроди, Міноборони, комунальні ліси обласних рад та інші).

З метою уникнення репутаційних втрат державних лісогосподарських підприємств, підпорядкованих Держлісагентству, просимо ЗМІ перевіряти інформацію та поширити роз’яснення.

Прес-служба Держлісагентства