Main page

Відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

13.08.2018

Під головуванням начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка відбулася колегія відомства.

Відкриваючи засідання, Петро Пешко проінформував про хід колегії Держлісагентства, а також акцентував увагу на завданнях, поставлених перед галуззю. Зокрема , необхідно впроваджувати новітні технології на лісозаготівлі, вчасно розробляти  насадження від сухостою, предметніше займатися будівництвом лісових автомобільних доріг, мисливським господарством, рекреацією, посилити увагу до роботи прес-служб управлінь та підприємств.

На колегії ХОУЛМГ було детально проаналізовано  роботу підвідомчих підприємств  за 6 місяців.  Перший заступник начальника управління-головний лісничий Павло Золотий зазначив у доповіді, що  обсяг реалізації продукції зріс на 35%  до відповідного періоду минулого року і склав майже 395 мільйонів гривень.  Усі підприємства спрацювали без збитків. Фінансовий результат (чистий прибуток) становить 9 мільйонів 478 тис. грн. Нараховано 7 мільйонів 107 тисяч гривень відрахувань частини чистого прибутку до державного бюджету.

На ведення усього комплексу  лісогосподарських робіт підприємствами управління використано майже 140 млн грн, з них лише 1,4 млн грн з держбюджету.

Лісопродукція реалізовувалася в основному на внутрішній ринок. За звітний період вітчизняному товаровиробнику поставлено продукції на суму 351 млн грн – 129% до відповідного періоду минулого року. Також підприємства управління відправляли готову лісопродукцію на експорт. Її реалізовано на суму майже 44 млн гривень.

За звітний період до бюджетів усіх рівнів внесено майже 120 млн грн – на 32 млн грн більше відповідного періоду минулого року. Єдиного соціального внеску сплачено 40 млн грн – на 14 млн грн більше, ніж за перше півріччя  минулого року.

Говорячи про лісове господарство, Павло Золотий зазначив, що основні показники в лісокультурному виробництві виконані повністю. На жаль, за півроку збільшилася загальна  площа  всихаючих  насаджень з 4710,5  га до 11235,7 га. Темпи їх розробки залишають бажати кращого.

Підбиваючи підсумки діяльності підприємств за півріччя, начальник управління Петро Пешко подякував колективам за успішну працю. Окрім того, він звернув увагу на виконання програми стратегічного розвитку лісового господарства.

На колегії розглянуто низку інших питань діяльності підприємств. Зокрема, йшлося про заготівлю й реалізацію тріски паливної, рекреаційну діяльність, роботу прес-служб управління та лісгоспів, відомчого інтернет-магазину, про підготовку підприємств до осінніх ярмарків та обласної спартакіади лісівників.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ