Main page

Володимир Бондар на Житомирщині ознайомився з роботою деревообробних підприємств та державних лісгоспів

13.08.2018

У рамках робочої поїздки на Житомирщину заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар відвідав одне з найпотужніших деревообробних підприємств – Українську холдингову лісопильну компанію (УХЛК). Вона позиціонує свою роботу як екологічно чисте виробництво пиломатеріалів та паливних гранул.

Заступник Голови Держлісагентства ознайомився із переробкою  напівфабрикатів у меблеву деревину,  випуском заготовок для меблів, ексклюзивним продуктом найвищої якості – зрощеним брусом. Зрощена продукція цінується в усьому світові, тому що позбавлена природних дефектів деревини: гудзів, напружень, відшарувань тощо. У наступному цеху сухий зрощений матеріал  перетворюється на готову столярну продукцію – плінтус, лиштву, карниз, «вагонку», «блок-хауз» та багато іншого.

Увесь процес на даному підприємстві абсолютно автоматизовано, лініями керують оператори у спеціальних моніторних. На підприємстві зазначають, активно працюють із державними лісгоспами, так як деревина сертифікована і відповідає міжнародним стандартам FSC. 

Окрім того, під час робочої поїздки Володимир Бондар ознайомився з роботою трьох лісгоспів, де працюють нові сучасні  лінії переробки та сушки. Зокрема, на Малинщині завдяки потужним сушкам вирішили проблему із сухостійною сосною. Неділова деревина застосовується як матеріал для європіддонів.  

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ