Main page

На Львівщині завершено весняну лісокультурну кампанію

11.05.2018

Незважаючи на короткі весняні агротехнічні строки, державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства висаджено 881 га лісових культур, що становить 109% до плану весни. Окрім того, проведено доповнення існуючих лісових культур на площі 1194 га.

Під час проведення таких робіт було висаджено понад 12 млн шт. сіянців та саджанців деревних порід (сосни звичайної, ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, вільхи чорної та інших).

На лісових ділянках, пройдених вибірковими та поступовими рубками головного користування, завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель  вдалося досягти якісного природного відновлення лісу на площі 1051 га. На площі 121 га проведено заходи зі сприяння природнього поновлення.

У поточному році із загального фонду обласного бюджету для відшкодування витрат при проведенні робіт з створення лісових культур і вирощування садивного матеріалу, державним лісогосподарським підприємствам виділено 3,5 млн гривень, у тому числі 2850 тис. грн для створення нових лісів на площі 438,8 га та 650 тис. грн на вирощування садивного матеріалу для лісовідновлення.

Лісогосподарськими  підприємствами  завершено роботи з висівання лісового насіння  в розсадниках. На сьогодні засіяно 9,62 га  площі посівних відділень.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ