Main page

На Львівщині скоєно напад на працівників держлісохорони, а також затримано лісопорушника

06.03.2018

Під час проведення рейду 5 березня 2018 року близько 23.00 год. в околиці села Ріпяно Старосамбірського району Львівської області біля кв.44 Головецького лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ», який відноситься до Регіонального ландшафтного парку «Верхньо-Дністровські Бескиди»,  при затриманні лісопорушників,  групою осіб було здійснено напад на працівників державної лісової охорони ДП «Старосамбірське ЛМГ». Їм було завдано тілесних ушкоджень.

На сьогодні працівниками Старосамбірського ВП Самбірського ВП ГУ НП у Львівській області спільно з працівниками державної лісової охорони ДП «Старосамбірське ЛМГ» проводяться слідчо-оперативні дії з виявлення та притягненню винних осіб до відповідальності.

Також 5 березня 2018 року о 18.30 годині рейдовою бригадою державної лісової охорони ДП «Львівський лісгосп» в кв.112 Великолюбінського лісництва було виявлено факт лісопорушення та жителя сусіднього села, який вчинив самовільну порубку лісу.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, винну особу притягнуто до встановленої законом відповідальності

Внаслідок самовільної порубки одного сироростучого дерева породи дуб діаметром 45 см, кубомасою 2,07 м3., лісовому господарству було завдано збитків у розмірі 17607,23 грн.

Протокол було скеровано у Пустомитівське відділення поліції Франківського ВП ГУНП у Львівській області, з метою встановлення причетності даної особи до інших можливих лісопорушень.

За інформацією Львівського ОУЛМГ