Main page

Сертифікація лісів - шлях у Європу

14.08.2017

Сертифікація  лісів – шлях у Європу

   У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства з ініціативи начальника управління Петра Пешка відбулася важлива нарада з сертифікації лісів на підвідомчих підприємствах.

   Сертифікація лісів – це щорічне планомірне дослідження їхнього стану, вивчення усіх складових господарського процесу, забезпечення доступності лісових ресурсів місцевому населенню; це оцінка господарювання в лісовій галузі за міжнародними законами на засадах сталого розвитку.

   - Якщо ми йдемо в Європу, то діяти маємо, як європейці, - зазначив у своєму виступі на нараді Петро Степанович. – Сертифікація допоможе нам оберігати зелені перлини краю, добитися розумного балансу  екологічної, економічної та соціальної складових у веденні лісового господарства. Поступово зникатимуть суцільні рубки, місце яких займуть вибіркові й поступові, лісовідновлення відбуватиметься природним шляхом.

   Відбулося жваве обговорення питання сертифікації. Директор Шепетівського лісгоспу Володимир Сасюк, директор Хмельницького лісомисливського господарства Ігор Бурковський теж наголосили на важливості сертифікації і необхідності її впровадження на наших підприємствах.

   На нараді також розглянуто питання  надання допомоги    лісогосподарським підприємствам південних та східних регіонів держави підприємствами Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Найближчим часом, після опрацювання механізму, така допомога надаватиметься.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ