Main page

30.03.2017


Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи» включає два етапи – на національному рівні відбираються команди школярів (до 19 років), які потім приймають участь у фіналі конкурсу міжнародному рівні. За результатами жеребкування конкурсанти об’єднуються у міжнародні команди по три чоловіки і в такому складі виконують завдання. Мовою спілкування на конкурсі традиційно є англійська.

220

У 2015 році вперше команда українських школярів взяла участь у міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи» за сприяння Кіровоградського ОУЛМГ. Андрій Галушка, учень Підлісненського навчально-виховного комплексу разом із представниками Польщі та Румунії виборов перше місце у конкурсі.

У 2016 році Держлісагентством вперше проведено національний відбір учасників Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи». Право представляти Україну вибороли Діана Гусейнова (Кіровоградська область) та  Вероніка Максакова і Тетяна Новосьолова (Полтавська область).

Фінал міжнародного конкурсу “Молодь у лісах Європицього року відбувся у латвійському місті Тукумсі 28-30 вересня. Участь у ньому брали 12 команд з Польщі, Латвії, Литви, Естонії, Чехії, Австрії, Португалії, Греції, Німеччини, України, Румунії та Угорщини.

_MG_4131

Конкурсна програма включала три етапи: тестову перевірку знань молоді з біології лісових рослин території Європи, їх умов зростання та поширення, флори та фауни; знань законодавства із захисту та збереження природи Європи та основних напрямків природокористування європейських країн, а також головних видів управління лісовим господарством. Друге завдання полягало у виготовленні та презентації постерів на лісову тематику. Молодь також виконувала практичні завдання на території Терветського природного парку.

Попри те, що командам, у яких виступали наші дівчата, за підсумками конкурсу перемога не дісталась, українки гідно представили на міжнародному рівні не лише Кіровоградщину й Полтавщину, а й усю лісову громаду своєї країни.

Наступне міжнародне фінальне змагання відбуватиметься в Угорщині.

Розширену інформацію можна отримати за посиланням  http://www.ypef.eu/