Main page

Інформація про подані документи претендентами на заміщення вакантних посад державних службовців територіальних органів Держлісагентства

13.03.2017

№ п/п

№ вакантної посади

вакантна посада

категорія посади

ПІБ претендента на посаду

посада та місце роботи

освіта

1

1

начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства

Б

Губницький Олександр Ігорович

головний спеціаліст відділу розвитку заповідної справи, охорони земельних та біологічних ресурсів, екомережі та надр Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької ОДА

вища, ДВНЗ"Запорізький національний університет", мисливське господарство

2

Войний Олександр Валентинович

керівник філії "Одеський іподром" ДП"Конярство України"

вища, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, промислове та цивільне будівництво

3

Селюк Володимир Іванович

лісничий ДП"Гадяцьке ЛГ" Полтавського ОУЛМГ

вища,  Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, лісове господарство

4

2

начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Б

Осташук Руслан Васильович

директор ДП "Надвірнянське лісове господарство" Івано-Франківського ОУЛМГ

вища, Брянський технологічний інститут, лісове і садово-паркове господарство

5

Мочерняк Роман Михайлович

заст.директора департаменту-начальник управління регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудуваня та архітектури Івано-Франківської ОДА

вища, ПВНЗ"Галицька Академія", екологія та охорона навколишнього середовища

6

Олійник Роман Романович

перший заступник начальника Івано-Франківського ОУЛМГ

вища, Львівський лісотехнічний інститут, лісове господарство

7

Берец Володимир Антонович

радник голови Хустської районної ради Закарпатської області

вища, Національний університет "Львівська політехніка", організація і регулювання дорожнього руху

8

Синьогуб Василь Миколайович

безробітний

вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, лісове господарство

9

3

начальник Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства

Б

Латинін Олексій Іванович

т.в.о. начальника Луганського ОУЛМГ

вища, Українського ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, лісове господарство

10

Чирва Володимир Володимирович

директор ДП "Донецьке лісове господарство" Донецького ОУЛМГ (окупована територія)

вища, Український лісотехнічний університет, лісове господарство

11

4

начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

Б

Кошин Юрій Андрійович

безробітний

вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, лісове господарство

12

Сухович Віталій Миколайович

директор  ДП "Висоцьке лісове господарство" Рівненського ОУЛМГ

вища, Національний лісотехнічний університет України, лісове господарство

13

Мелещук Олександр Олександрович

помічник-консультант народного депутата України Вознюка Ю.В.

вища, Львівський лісотехнічний інститут,  лісове господарство

14

Фізик Ігор Васильович

директор ДП "Клеванське лісове господарство" Рівненського ОУЛМГ

вища, Львівський лісотехнічний інститут,  лісове господарство

15

Кислюк Володимир Олексійович

директор  ДП "Костопільське лісове господарство" Рівненського ОУЛМГ

вища,Українська сільськогосподарська академія, інженер лісового господарства

16

Кук Богдан Богданович

заступник директора ТзОВ "Автотранс ТОБ" м.Львів

вища, Львівський лісотехнічний інститут, технологія деревообробки

17

Коваленко Сергій Іванович

безробітний

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

18

Іванов Володимир Кузьмич

безробітний

вища, Український ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства, промислове та цивільне будівництво

19

5

начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Б

Зінченко Олександр Іванович

безробітний

вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, лісове господарство

20

Ломовських Григорій Альбертович

начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту споживачів ГУ Держприкордонслужби в Харківській області

вища, Харківська державна академія міського господарства, інженер-будівельник

21

Парасочка Павло Юрійович

головний лісничий ДП "Слобожанське лісове господарство" Харківської ОДА

вища, Національний аграрний університет, садово-паркове господарство

22

Мірошніченко Вячеслав Володимирович

провідний інженер охорони і захисту лісу ДП"Харківоблагроліс"

вища, Харківський юридичний інститут, правознавство

23

Холодний Олександр Анатолійович

заступник директора ДП "Гадяцьке ЛГ" Полтавського ОУЛМГ

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

24

Приймак Геннадій Петрович

т.в.о. директора ДП"Скрипаївське навчально-дослідне лісове господарство" Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва

вища, Харківський державний університет, фізика

25

Маландій Данііл Михайлович

голова біржового комітету товарно-сировинної біржи "Сумська ресурсна біржа"

вища, Національний університет внутрішніх справ, правознавство

26

6

начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Б

Пешко Петро Степанович

заступник директора ТзОВ "МПП Інтеркомерс"

вища, Львівський лісотехнічний інститут, лісоінженерна справа

27

Безноско Юрій Леонідович

начальник відділу лісосировинних ресурсів, впровадження прогресивних технологій, механізації та спец.роботи Хмельницького ОУЛМГ

вища, Львівський лісотехнічний інститут, технологія деревообробки

28

Золотий Павло Степанович

т.в.о.начальника Хмельницького ОУЛМГ

вища, Український лісотехнічний університет, лісове господарство

29

Скавренюк Ніна Дмитрівна

директор комунального лісогосподарського підприємства Кам'янець-Подільської районної ради "Надра Кам'янеччини"

вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, лісове господарство

30

Філіпчук Віталій Олександрович

заступник начальника ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області

вища, Національний університет водного господарства та природокористування, землевпорядкування та кадастр

31

Никончук Тарас Володимирович

безробітний

вища, Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, банківська справа

32

Синьогуб Василь Миколайович

безробітний

вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, лісове господарство

33

7

начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства

Б

Пономаренко Юрій Борисович

перший заступник начальника Чернігівського ОУЛМГ

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

34

Болоховець Юрій Віталійович

директор ДП "Ніжинське лісове господарство" Чернігівського ОУЛМГ

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

35

Брайко Володимир Борисович

доцент Чернігівського національного технологічного університету( лісознавство, лісова таксація, лісівництво)

вища, Брянський технологічний інститут, лісове господарство

36

Степанець Анатолій Миколайович

т.в.о.директора ДО "Лісове господарство"Білозерське"

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

37

Демченко Олександр Григорович

директор ДП "Холминське лісове господарство" Чернігівського ОУЛМГ

вища, Українська сільськогосподарська академія,  лісове господарство

38

Синьогуб Василь Миколайович

безробітний

вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, лісове господарство

39

Коваленко Сергій Іванович

безробітний

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

40

8

начальник Київського обласного та по м.Києву управління лісового та мисливського господарства

Б

Бойко Олексій Леонідович

директор ДП "Київська лісова науково-дослідна станція" УкрНДІЛГА

вища, Національний аграрний університет,  лісове  господарство, кандидат сільськогосподарських наук

41

Степанець Анатолій Миколайович

т.в.о.директора ДО "Лісове господарство "Білозерське"

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

42

Васьків Тарас Ярославович

заступник начальника Київського ОУЛМГ

вища, ДВНЗ"Національний лісотехнічний університет України", лісове господарство

43

Синьогуб Василь Миколайович

безробітний

вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія, лісове господарство

44

Коваленко Сергій Іванович

безробітний

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

45

Ольшевський Олег Володимирович

безробітний

вища, Національний аграрний університет, лісове господарство

46

Олефіренко Анатолій Володимирович

генеральний директор виробничо-комерційного малого підприємства "Сіріус"

вища, Українська сільськогосподарська академія, агрономія

47

9

перший заступник начальника – головний лісничий Дніпропетровського ОУЛМГ

Б

Просяник Микола Олексійович

завідувач сектору лісового господарства Дніпропетровського ОУЛМГ

вища, Українська ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарська академія,  лісове господарство

48

10

перший заступник начальника – головний лісничий Миколаївського ОУЛМГ

Б

Щербина Ігор Олегович

головний спеціаліст сектору мисливського господарства Миколаївського ОУЛМГ

вища, Миколаївський державний університет ім. Сухомлинського,педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура

49

Лесик Валентина Василівна

начальник відділу лісового господарства та охорони праці Миколаївського ОУЛМГ

вища, Українська сільськогосподарська академія,лісове господарство

50

11

заступник начальника – головний інженер Тернопільського ОУЛМГ

Б

Ничка Любомир Зіновійович

т.в.о.першого заступника начальника управління-начальник відділу лісового та мисливського господарства, охорони та захисту лісів Тернопільського ОУЛМГ

вища, Львівський лісотехнічний інститут, інженерна справа

51

12

заступник начальника Вінницького ОУЛМГ

Б

Колчанов Андрій Володимирович

головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Вінницького ОУЛМГ

вища, Київський університет біоресурсів та природокористування України, лісове господарство

52

13

заступник начальника – завідувач сектору планування та економічного аналізу Миколаївського ОУЛМГ

Б

Попович Ольга Миколаївна

головний спеціаліст відділу лісового господарства та охорони праці Миколаївського ОУЛМГ

вища,  Києво-Могилянська академія,екологія та охорона навколишнього середовища

53

14

заступник начальника – начальник відділу фінансів та економіки Луганського ОУЛМГ

Б

Шамова Ганна Василівна

головний спеціаліст відділу фінансів та економіки Луганського ОУЛМГ

вища, Луганський сільськогосподарський інститут,аграрний менеджмент

54

15

заступник начальника – завідувач сектору економіки, фінансування та планування Херсонського ОУЛМГ

Б

-

-

-

 

Відмовлено у прийомі документів п’ятьом особам:

1. В умовах проведення конкурсу на посаду заступника начальника – завідувача сектору планування та економічного аналізу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства у вимогах до професійної компетентності зазначено досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Відповідно до поданих документів, у одного кандидата відсутній стаж роботи на зазначених посадах.

2. Відповідно до пункту 9 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 р. № 246, документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються. Останній день прийому документів відповідно до наказу Держлісагентства від 30.01.2017 р. № 21 встановлено 07.03.2017 р. 

Трьом кандидатам було відмовлено у розгляді документів, які надійшли на адресу Держлісагентства 09.03.2017 року.

3. Відповідно до переліку документів кандидати подають е-декларацію за минулий рік. Один кандидат не подав е-декларацію.