Main page

Начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко зустрівся з колективом ДП "Кременчуцький лісгосп"

06.06.2016

 


 У  ДП ”Кременчуцьке лісове господарствовідбулися збори трудового колективу під головуванням начальника Полтавського  ОУЛМГ  Юрія Тараненка. На початку він поділився своїми позитивними враженнями від виступу міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового під час засідання колегії Держлісагентства 30 травня.

  Також зауважив, що на сьогоднішній день ситуація ускладнена, у зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування підприємств лісової галузі. Повідомив, що на теперішній час затверджено обласну Програму залісненняЛіси Полтавщини до 2025 року», якою передбачено фінансування протипожежних та лісокультурних заходів за рахунок обласного екологічного бюджету.

Із огляду на те, що більше третини лісів Полтавщини займають хвойні деревостани, а також на той факт, що область є флагманом захисного лісорозведення, збереження державної лісової охорони та створення лісових культур є та має бути і в подальшому найважливішим пріорітетом регіональної лісової політики. Більшість поділила думку начальника Полтавського обласного управління лісового господарства відносно того, що державна лісова охорона має бути збережена та забезпечена усім необхідним для виконання покладених на неї обов’язків.

ДП «Кременчуцький лісгосп» за своєю природою найбільше схильний до виникнення лісових пожеж. Із приводу цього Юрій Тараненко довів до відома присутніх профілактичну інформацію щодо критичного стану лісгоспів східного та південного регіонів України, зокрема щодо заборгованості по виплаті заробітних плат працюючим. Відповідні проблеми прогресують на фоні посилення пожежної безпеки у лісах цих підприємств.

 

Прес-служба Полтавського ОУЛМГ