Main page

Лісокультурну кампанію та стан ведення мисливського господарства обговорили на колегії лісівники Черкащини

06.06.2016

 


Днями під керівництвом начальника обласного управління Олександра Дзюбенка відбулася колегія за участю директорів лісогосподарських підприємств.

 

Олександр Дзюбенко повідомив учасників зсідання про хід та зміст колегії Державного агентства лісових ресурсів України, що відбулася у Києві наприкінці травня.

 

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка проаналізував стан ведення мисливського господарства лісогосподарськими підприємствами управління. Доповідач розглянув по кожному підприємству, де ведеться мисливське господарство, загальні витрати на цей напрямок, надходження від ведення мисливського господарства, самооокупність. Також зупинився на чисельності основних видів тварин у лісах Черкащини та  на проведенні роботи з порушниками правил полювання.

 

Резюмуючи це питання, начальник управління Олександр Дзюбенко наголосив на  недопущенні збитковості та низької рентабельності у напрямку ведення мисливського господарства та на потребі проведення глибокого аналізу всіх аспектів мисливського господарювання.

 


Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Анатолій Левицький виступив з результатами проведення весняної лісокультурної кампанії та благоустрою садиб і лісництв. За його словами, весняні лісокультурні роботи проведено в стислі агротехнічні строки. Створено лісових культур на площі 1428 га (при річному плані – 1375 га), з них лісорозведення (нові ліси) – 27 гектарів. Здійснено природного поновлення на площі в 201 гектар.  За породними та якісними показниками було створено лісових культур з головною породою сосна звичайна 735 га (52%), дуб звичайний 586 га (41%), горіх чорний 81 га (5,7%). Культури з оцінкою "дуже добре" та "добре" створені  на площі 1379 гектарів (96,6% від загальної кількості). Посаджено 22 га плантацій новорічних ялинок.

 

Про благоустрій садиб лісництв, лісгоспів, об'єктів лісокультурного виробництва  доповіли директори Звенигородського лісгоспу Анатолій Проценко, Золотоніського лісгоспу Микола Бас, Канівського лісгоспу Едуард Симоненко, Лисянського лісгоспу Володимир Штанько.

 

Заступник начальника управління Микола Рижков зупинився на таких важливих питаннях як реалізація деревини на аукціонах, стан залишків лісопродукції на складах, забезпечення населення, установ та організацій дровами в умовах переходу на альтернативні види палива.

Прес-служба Черкаського ОУЛМГ