Main page

Волинські лісівники допомагають дітям

04.06.2016

  


   

Вже традиційно на Волині до Міжнародного дня захисту дітей відбувається  телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро».   Щороку його організовують обласне відділення Дитячого фонду України спільно з філією Національної телекомпанії України «Волинська регіональна дирекція» та за підтримки місцевої влади.

   Мета марафону – привернути увагу до проблем дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, хворих, а також зібрати кошти на виконання відповідних програм. Підтримують дітей особливої долі і волинські лісівники. Про це розповів у прямому ефірі Волинського телебачення начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс.

   Під час телерадіомарафону він повідомив, що сьогодні волинські лісівники надали адресну фінансову допомогу Волинському обласному спеціалізованому Будинку дитини. А ще від імені начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка запевнив, що співпраця з обласним відділенням Дитячого Фонду України триватиме й надалі, наголосивши, що одним із пріоритетних напрямків лісоуправління буде сприяння у лікуванні хворих дітей, надання допомоги спеціалізованим лікувальним дитячим закладам та Будинкам дитини. Також розповів телеглядачам про допомогу, яку лісівники Волині надають сиротам, дітям учасників АТО та з малозабезпечених сімей, дитячим дошкільним та загальноосвітнім шкільним закладам. Особливо акцентував увагу на співпраці з членами учнівських лісництв та екологічних бригад області, школярами, які беруть участь у найголовнішій акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

   До Міжнародного дня дітей волинські лісівники також організували екскурсії для школярів у музей лісу, що в приміщенні ВОУЛМГ. А лісівники Любомльського держлісгоспу завітали із подарунками до своїх підшефних – учнів Головненської спеціалізованої школи-інтернату Любомльського р-ну. Також відвідали родину Анатолія Федчишина, який загинув у зоні АТО.

                                                                                 Прес-служба Волинського ОУЛМГ