Main page

У Гоголівському лісовому розсаднику Полтавської області побудували сучасну теплицю

03.06.2016


Працівники ДП «Миргородський лісгосп» завжди стараються «йти в ногу з часом». Саме тому було прийнято рішення не ремонтувати стару теплицю, а збудувати зовсім нову та сучасну. Дотепер у Гоголівському лісництві класично вирощували живці різних хвойних та листяних порід в коробах. Нова теплиця  дає змогу вирощувати живці в маленьких контейнерах, що  зменшує людські затрати та збільшує вихід стандартних укорінених живців на тій самій площі для подальшого їх висаджування.

 "Ми перейняли досвід колег із інших лісгоспів області - побудували теплицю за таким типом. Сподіваємося на позитивний результат. І, можливо, переобладнаємо чи оновимо й інші теплиці розсадника," - говорить Ігор Куленко, начальник Гоголівського лісового розсадника.

Теплиця має загальну площу 96 м², в тому числі корисна площа - 80 м². У ній було виставлено близько 300 шт контейнерів та закладено живців більше 11 тис. шт. Користуються попитом такі декоративні породи, як туя колоновидна, золотиста, шаровидна, ялівець козацький, віргінський, звичайний, скальний, китайський, різні види спірей та бересклетів.

 

Прес-служба Полтавського ОУЛМГ