Main page

Акція "Майбутнє лісу в твоїх руках" впевнено крокує Тернопіллям

28.03.2016


Минулої суботи у підвідомчих підприємствах Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулося масштабне садіння лісів. Керівництво й працівники райдержадміністрацій, районних рад, бюджетних установ, громадськість, учнівська молодь та студентство долучилися до найблагороднішої справи – примноження зелених багатств нашого краю.

У Забарівському лісництві ДП «Кременецьке лісове господарство» керівництво Шумської РДА разом з працівниками лісництва, представниками громадськості, учнівською молоддю та студентством здійснили лісовідновлення 1,1 га лісових насаджень сосною звичайною.

У Бережанському лісництві ДП «Бережанське лісомисливське господарство» закладено плантацію новорічних дерев – ялиною звичайною та смерекою, площею 1,3 гектара.

Закладення плантації новорічних ялин для потреб населення у передноворічний період здійснювали у Буданівському лісництві.

Як поінформував лісничий Буданівського лісництва ДП «Тернопільське лісове господарство» Іван Гарматій, плантацію хвойних закладали в кілька етапів. До її садіння у суботу, 26 березня, саджанцями ялини звичайної долучилися голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа та начальник управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Ігор Лівінський. Результат спільної роботи лісівників і керівництва району і представників області – плантація новорічних дерев площею 1,8 гектара.

 

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ