Main page

Учнівська молодь - надійна поміч волинським лісівникам

25.03.2016


Учні шкільних лісництв Волині з нетерпінням дочекались старту лісокультурної кампанії, яка розпочала свою роботу з перших погожих днів весни. Відтак до праці школярі долучилися дуже активно.

Зокрема зусиллями вихованців лісництва Маневицького ЦТДЮ (учні 10 й 11 класів) під керівництвом Л. В. Семенюк нині вже посаджено 10,1 га лісу сіянцями сосни звичайної, які власноруч вирощували й доглядали за ними в розсадниках. У минулому році учнями було посаджено 20 га лісу.

 


Юні лісівники заготовляють насіння дерев, лікарську сировину, гриби та ягоди,  ведуть облік і охороняють мурашники, ремонтують годівниці для диких тварин і  підгодовують їх. Узимку проводять День допомоги зимуючим птахам, наприкінці зими - виготовляють і розвішують шпаківні, знищують стихійні сміттєзвалища,  доглядають за шкільним дендропарком.

З допомогою досвідчених лісівників, працівників державних підприємств Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства юні природолюби на практиці засвоюють ґрунтовні знання про ліс та правила поведінки людини в ньому, здобувають навчальний досвід. Найважливіше те, що все це їм до вподоби.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ