Main page

Щоб новий рік став роком звершень, миру і добрих надій

30.12.2015


Зазвичай у переддень нового року у більшості дружних родин намагаються порадувати один одного не лише подарунками, а ще й вчинками, які згуртовують, вселяють кожному добру надію  на краще життя, на радість від  нових здобутків у праці, навчанні.

У дружній родині лісівників області також відбулася подія, яку можна розцінити як передвісницю доброї надії  на нові, вищі здобутки в лісогосподарській галузі, в усіх трудових колективах.  Відбулася ця подія в колективі наймолодшого члена «родини» лісогосподарських підприємств області — в ДП «Остерський військовий лісгосп», який приєднався до одинадцяти держлісгоспів у лютому 2013 року, ставши дванадцятим підрозділом Чернігівського ОУЛМГ.

Наймолодший лісгосп виявився напрочуд енергійним і одразу міцно вкоренився на придніпровській землі Сіверщини завдяки трудовій енергії лісівників та управлінському хисту керманича — досвідченого лісівника Валентина Судака, котрий до цього двадцять років працював головним лісничим Остерського держлісгоспу.

Характерною управлінською ознакою господарювання остерських лісівників є те, що територія підприємства не поділяється на лісництва, а складається з п’яти майстерських лісогосподарських дільниць. Отож кількість лісових кварталів на площі 16617 гектарів сягнула 344 одиниць  по 48 гектарів у кожному кварталі. Тим не менше, з цим клопітним господарством успішно справляються лише 75 працівників, даючи лад не лише лісовідновленню, а й захисту території від пожеж, переробці деревини. Завдяки трудовим звершенням  остерських лісівників  вироблено продукції  за дев’ять місяців і отримано чистого прибутку 17 мільйонів 713 тисяч гривень, а сам лісгосп став найбільшим у Козелецькому районі платником податків до місцевого бюджету.

А втім, від здобутків учорашніх і сьогоденних повернімося, власне, до події, яка відбулася в ДП «Остерський військовий лісгосп» напередодні Новоріччя.

Участь в урочистому заході взяли виконуючий обов’язки голови Козелецької РДА Віктор Петров та його заступник Артем Севастьян, начальник Чернігівського ОУЛМГ Андрій Пивовар, селищний голова селища Десна Юрій Осташевський, перший заступник начальника-головний лісничий Чернігівського ОУЛМГ Юрій Пономаренко… Ну і, звичайно, Дід Мороз та Снігуронька!

Настоятель церкви Архангела Гавриїла в селищі Десна отець Ярослав освятив нову технологічну лінію деревообробного цеху. У цей же день урочисто відкрито і освячено  і новий рекреаційний пункт на лісовому кордоні ДП «Остерський військовий лісгосп». Слід зазначити, що це вже другий рекреаційний пункт у лісгоспі, укомплектований усім необхідним для мисливців та гостей.

 

Прес-служба Чернігівського ОУЛМГ