Main page

На території Савранського лісового господарства Одеської області оселився Святий Миколай

28.12.2015


 

До Дня Святого Миколая в лісі поблизу села Осички прикрасили будинок Осичанського лісництва, щоб дарувати дітям гарний настрій протягом новорічних свят. Все це було зроблено за сприяння Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства,  Савранського лісгоспу та райдержадміністрації Саврані.

В облаштуванні території взяли участь місцеві лісівники, представники районної адміністрації та волонтери.  Подвір’я прибрали, ялинку прикрасили, будинок декорували сяючими гірляндами.

Святий Миколай приймає гостей у своїй Резиденції протягом місяця – з 19 грудня до 19 січня щодня з 11:00 до 20:00. Усі охочі можуть приїхати, поспілкуватися з Миколаєм, розповісти йому свої бажання, зробити фото на згадку та отримати подарунок. Діє навіть новорічна пошта – гості можуть надіслати листа своїм друзям і рідним з адресою Резиденції.

Також щодня на території Резиденції проходять концерти народних ансамблів Савранщини, діє новорічний ярмарок, де можна придбати різноманітні подарунки: прикраси в народному стилі, сувеніри, обереги, святкові солодощі. Дорослим та дітям пропонують скуштувати страви української кухні, приготовані на вогні.

Прес-служба Одеського ОУЛМГ