Main page

Хвойні плантації бережуть разом

28.12.2015


Державне агентство лісових ресурсів щорічно напередодні новорічних свят організовує на рівні центральних органів виконавчої влади роботу щодо організації охорони хвойних насаджень від незаконних рубок. Саме завдяки ініціативі лісівників налагоджено співпрацю  з екологами, органами внутрішніх справ, громадськістю та ЗМІ.

Виконуючи відповідний  наказ Держлісагентства, підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства встановили цілодобове патрулювання хвойних насаджень. Діють спільні рейдові бригади державної лісової охорони, поліції, екоінспекціі. За п’ять останніх днів у лісгоспах проведено майже тридцять рейдів, у яких взяли участь понад 150 чоловік. Також на дорогах ведеться постійний контроль за транспортуванням ялинок.

У обласному центрі проведено  масову перевірку ринків, спеціально відведених майданчиків для реалізації ялинок. Порушень не виявлено. Такі перевірки триватимуть постійно.

Лісівники планують реалізувати 11 тисяч ялинок та сосен. Деревця заготовляють на спеціальних плантаціях, де вирощують 630 тисяч лісових красунь.

 

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ