Main page

Почала свою роботу 14 Міжнародна виставка машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості

22.09.2015

 


Ця традиційна виставка 14 раз збирає провідних вітчизняних і зарубіжних виробників деревообробного обладнання, обладнання для біопалива, меблевої промисловості,  представників спеціалізованих засобів масової інформації та всіх, хто цікавиться цим напрямком виробництва.

Державне агентство лісових ресурсів України  теж взяло участь у цьому форумі.


 «Ми зацікавлені в успішному розвитку вітчизняного сектору деревообробки та меблевої промисловості як головних споживачів продукції підприємств лісової галузі. Вбачаємо значний потенціал і перспективи у використанні відходів деревини у альтернативній енергетиці. Цей напрямок дуже важливий для нашої країни, особливо  для її енергонезалежності»,- зазначив Віктор Корнієнко,  начальник відділу науки та зв’язків з громадськістю Управління використання лісових ресурсів та науки Держлісагентства.

Він також наголосив на тому, що  в умовах реформування та удосконалення ведення лісового господарства  Держлісагентство планує максимально забезпечити конкурентоздатність та інноваційну привабливість державних лісогосподарських підприємств, що  не в останню чергу залежить від їх якісного та сучасного оснащення, та побажав  всім учасникам та гостям виставки плідної роботи, налагодження нових ділових зв’язків та визначних досягнень.

Прес-служба Держлісагентства