Main page

Склад Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України

04.02.2019

Додаток до наказу Держлісагентства

від 01.02.2019  № 59

 

Персональний склад Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України

 

 № з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Повне найменування інституту громадянського суспільства

1

Бацура Олександр Степанович

ГО "Асоціації деревообробників Хмельниччини"

2

Василевський Олег Григорович

Вінницька обласна організація Товариства охорони природи

3

Василишин Роман Дмитрович

Всеукраїнська громадська організація "Дерева - наші друзі"

4

Воробйов Єгор Олексійович

ГО "Центр гуманітарних місій"

5

Гетьманчук Анатолій Іванович

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «БУГ»

6

Грузінська Ірина Василівна

ГО "Офіс ефективного регулювання"

7

Дорош Володимир Ілліч

Всеукраїнська громадська організація "Інститут підтримки регуляторної реформи в Україні"

8

Дьяков Олег Анатолійович

ГО "Центр регіональних досліджень"

9

Дюк Назарій Степанович

ГО "Первинна профспілкова організація студентів Прикарпатського національного університету"

10

Карпук Анатолій Іванович

Адвокатське об’єднання «Адвокатське та ріелтерське об’єднання України» 

11

Когут Микола Васильович

ГО "Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини"

12

Кравець Павло Васильович

Непідприємницьке товариство "Товариство лісової сертифікації в Україні"

13

Кривов'язий Степан Йосипович

Професійна спілка працівників лісового господарства України

14

Кузьменко Євген Олександрович

Європейська бізнес асоціація

15

Лаврик Євгеній Вікторович

Громадська організація «Лісівник – Атовець»

16

Лакида Петро Іванович

Всеукраїнська громадська організація "Лісівнича академія наук України"

17

Лицур Ігор Миколайович

ГО «Українське громадське об’єднання міжвідомчих комунікацій у сфері охорони навколишнього природного середовища е-Екологія»

18

Любека Роман Миколайович

ГО "Твердиня"

19

Максименко Валентина Василівна

Редакція «Лісовий та мисливський журнал»

20

Марчук Юрій Миколайович

Товариство лісівників України

21

Масюк Василь Володимирович

Редакція газети "Деревообробник"

22

Матейко Петро Богданович

ГО "Право та Порядок"

23

Медведєв Юрій Серафімович

Асоціація "Меблідеревпром"

24

Мельник Ігор Анатолійович

Українська асоціація деревообробного обладнання

25

Мунтянов Олександр Сергійович

Громадська спілка "Асоціація деревообробників Закарпаття"

26

Новицький Василь Петрович

Всеукраїнська газета «Полювання та риболовля»

27

Приндак Василь Петрович

Громадська екологічна організація "Природа"

28

Скорий Микола Андрійович

Українське товариство мисливців та рибалок

29

Смолін Віталій Олександрович

Громадська спілка "Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь"

30

Соболевський Ігор Миколайович

Асоціація деревообробних підприємств Прикарпаття 

31

Сторчоус Олег Віталійович

Екологічна асоціація "Екосвіт"

32

Тимощук Руслан Анатолійович

Благодійна організація "Благодійний фонд допомоги батальйону "Донбас"

33

Федорійчук Іван Іванович

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Козацька обласна варта"

34

Філь Олександр Григорович

ГО "Екоальянс"

35

Шуптар Анатолій Анатолійович

ГО "Конгрес майбутнього України"

 

З біографічними довідками членів Громадської ради та інформацією про результати діяльності інститутів громадянського суспільства, які вони представляють, можна ознайомитися ТУТ.