Main page

Муфлони та лані з Європи обжилися на Житомирщині

27.05.2014

На Житомирщині функціонує мисливське господарство, яке за своїм рівнем може впевнено конкурувати з подібними підприємствами Європи. Керівники цього підприємства впродовж останніх років наполегливо працюють над відродженням та збереженням тваринного світу в регіоні, збільшенням поголів’я існуючих тут видів та завезенням з метою розведення тварин з країн Європи.  

 «Колектив «Каміа плюс» демонструє дійсно якісно новий рівень співвідносин між людиною і природою»,  каже завідуючий сектором мисливського господарства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Логвінчук.  «І ведення господарства у цьому підприємстві ми ставимо за взірець іншим подібним господарствам.

«Проте серед першочергових завдань - не лише спеціалізований догляд за звіром та охорона навколишнього середовища», - ділиться планами генеральний директор «Каміа плюс» Андрій Сухін. – «Ми хочемо відродити кращі традиції полювання, як активного способу відпочинку, щоб воно не зводилося до банального вбивства тварин. Не менш важливим є і виховання гуманного відношення до природи у підростаючого покоління – тому ми маємо тісні зв’язки з навчальними закладами району, залучаємо дітей до різних заходів, проводимо екскурсії, надаємо допомогу школам».

Починаючи з 2010 року підприємством завезено з Європи 62 особини високопородних парнокопитних, в тому числі оленя благородного, муфлонів та лань. 14 оленів відразу було передано державним мисливським господарствам.

Всі тварини гарно себе почувають на Житомирщині та дають приплід.

 

                                                                         Прес-служба ЖОУЛМГ