Main page

21 березня - Міжнародний день лісів

21.04.2014

 

IDF_poster_EN_300

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй резолюцією A/RES/67/200 проголосила 21 березня Міжнародним днем лісів.

Цей день покликаний привернути увагу до важливості значення лісів для життя на планеті, підвищити обізнаність суспільства про їх надзвичайно  важливу роль.  Міжнародний день лісів відзначають в усіх країнах світу.

 

 

За традицією, починаючи з 2006 року, щороку, 21-го березня Державне агентство лісових ресурсів України розпочинає Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».

 

logoМетою започаткованої Держлісагентством України Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні  лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

 

 

Саме тому до головного заходу Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» - створення лісових насаджень, в першу чергу запрошується учнівська та студентська молодь.

За традицією Акція триває до Дня Довкілля, який в Україні щороку проводиться в третю суботу квітня.

Крім головного заходу Акції – створення лісових насаджень, лісівники проводять безліч інформаційно - роз’яснювальних заходів. Це й уроки природи, зустрічі з учнівською та студентською молоддю, вікторини, конкурси тощо.

Під час восьмої Акції в 2013 році шляхом лісовідновлення та лісорозведення було створено  5447  га лісових насаджень. В заходах з посадки лісу взяли участь майже 57 тис. чоловік.  Серед них школярів та студентів – біля 34 тис. чол., представників громадських організацій – майже 6 тис. чол., представників ЗМІ – 1,2 тис. чол.

 

Forestry_infografic_RU