Main page

Указ Президента України від 13 листопада 2013 року № 634/2013 "Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу"

18.11.2013

gerb.gif

УКАЗ

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

№ 634/2013

 

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

 

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

 

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

 

РУДЯ Петра Володимировича - голову правління акціонерного товариства «Житомирський маслозавод»

 

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

 

РОЖКА Миколу Миколайовича - директора товариства «Злагода», Дніпропетровська область

ФІЛІППОВА Анатолія Матвійовича - директора зі стратегічного розвитку товариства «Інкерманський завод марочних вин», м.Севастополь

 

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

 

АМЕЛІНА Сергія Володимировича - першого заступника голови Артемівської районної державної адміністрації, Донецька область

АНТОНЮКА Луку Васильовича - директора товариства «Агрофірма «Медобори«, Тернопільська область

АРСІРІЯ Володимира Вікторовича - директора сільськогосподарського товариств «Степ-Агро», Кіровоградська область

БЄЛІНСЬКОГО Віктора Івановича - голову фермерського господарства «Альфа», Харківська область

БУЛГАКА Олександра Вікторовича - тракториста-машиніста товариства «Маяк», Донецька область

БУСЯ Андрія Федоровича - оператора птахоферми селянсько-фермерського господарства «Крупецьагроптиця», Рівненська область

ВАКУЛЕНКА Михайла Володимировича - тракториста підприємства «Агрофірма «Фаворит», Харківська область

ВАСЮТУ Михайла Васильовича - голову фермерського господарства «Козубівське», Полтавська область

ВЕРЕША Атилла Йосиповича - голову фермерського господарства «Ренет», Закарпатська область

ВІЛЬХОВОГО Петра Васильовича - головного агронома підприємства «Західний Буг», Львівська область

ВІТЮКА Івана Григоровича - голову сільськогосподарського виробничого кооперативу «Мрія», Волинська область

ВОВКА В'ячеслава Володимировича - директора товариства «Адоніс Агро», Автономна Республіка Крим

ГОРБА Володимира Михайловича - головного технолога сільськогосподарського товариства «Кримтеплиця», Автономна Республіка Крим

ГУКОВА Василя Петровича - директора акціонерного товариства «Макстрой», Донецька область

ДИШКАНТА Володимира Михайловича - голову фермерського господарства «Пума», Вінницька область

ДРОНИКА Віктора Сергійовича - Голову Державного агентства рибного господарства України

ЗАДВЕРНЯКА Анатолія Васильовича - механізатора фермерського господарства «Добробут», Миколаївська область

ЗУБРИЦЬКОГО Василя Богдановича - голову фермерського господарства «Сяйво-Стрий», Львівська область

ІВАНЧИКА Віктора Петровича - генерального директора товариства «Фірма «Астарта-Київ»

ІЗБІНСЬКОГО Івана Володимировича - директора товариства «Нові аграрні технології», Хмельницька область

КОВТУНА Григорія Павловича - директора підприємства «Агрофірма «Довжанська», Луганська область

КОНДРАТЮКА Юрія Федоровича - головного агронома сільськогосподарського товариства «Перше травня», Херсонська область

КРОХМАЛЯ Андрія Аркадійовича - директора фермерського господарства «Ладіс», Черкаська область

МОСКАЛЬЧЕНКА Григорія Петровича - директора сільськогосподарського підприємства «Чечеліївське», Кіровоградська область

МУЗИЧУКА Миколу Сергійовича - головного інженера агрофірми «Єрчики», Житомирська область

ПИСЬМЕННОГО Миколу Григоровича - директора підприємства «Агрофірма «Славутич» Дніпропетровська область

САЛЮК Тетяну Володимирівну - доярку акціонерного товариства «Екопрод», Донецька область

СТЕПАНЮКА Олексія Яковича - голову сільськогосподарського товариства імені Богдана Хмельницького, Житомирська область

СТЕГНІЯ Бориса Тимофійовича - директора Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» Національної академії аграрних наук України, м.Харків

ТОДОРОВА Миколу Дмитровича - заступника директора сільськогосподарського товариства імені Мічуріна, Одеська область

ЦИКОВА Валентина Сергійовича - завідувача лабораторії Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України, м.Дніпропетровськ

ШИРИТОВИЧА Володимира Васильовича - тракториста товариства «Уманьхімагро», Черкаська область

ЯРЕНЧУКА Володимира Арсентійовича - голову фермерського господарства «Перлина Турії», Волинська область

ЯСЕНОВОГО Віктора Івановича - голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Пинчуки», Київська область

 

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

 

СЕЛЕЦЬКУ Ніну Федорівну - голову селянського (фермерського) господарства «Центр», Кіровоградська область

 

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

 

ГОНЧАРОВУ Ольгу Іванівну - завідувача сектору Нікітського ботанічного саду - Національного наукового центру Національної академії аграрних наук України, Автономна Республіка Крим

ІВАНОВУ Тетяну Іванівну - доярку сільськогосподарського товариства «Артеміда», Луганська область

ІГНАТ Ларису Іванівну - генерального директора товариства «Агропрайм Холдинг», Одеська область

ДАВИДЕНКО Тамару Вікторівну - доярку сільськогосподарського підприємства «Нива», Полтавська область

ДІНЕЦЬ Наталію Олексіївну - телятницю державного підприємства «Дослідне господарство Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України»

КВАЩУК Олену Володимирівну - професора кафедри Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область

КОЛОМІЄЦЬ Людмилу Василівну - директора підприємства «Альма Віта», Тернопільська область

КОСТЮЧКО Аллу Миколаївну - фінансового директора підприємства «Агро-Експрес-Сервіс», Рівненська область

КУБЕЦЬ Ганну Митрофанівну - садівника акціонерного товариства «Радгосп «Весна», Автономна Республіка Крим

КУРИЛО Людмилу Анатоліївну - директора державного підприємства «Донецьке обласне підприємство по племінній справі в тваринництві»

ЛУЦИК Наталію Миколаївну - оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Нива», Донецька область

МАЛЬОВАНЧИК Людмилу Євгеніївну - оператора машинного доїння товариства «Сільськогосподарське підприємство «Імені Воловікова», Рівненська область

НЕДОВЄСОВУ Любов Василівну - доярку акціонерного товариства «Підсереднє», Харківська область

ПЕТРИКАНИН Людмилу Федорівну - заступника директора департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації

СЕВЕРИН Надію Василівну - головного економіста товариства «Батьківщина», Запорізька область

ТЕТЬОРУ Людмилу Миколаївну - директора сільськогосподарського товариства «Світанок», Черкаська область

ХАЛІМОНЧУК Валентину Йосипівну - головного агронома агрофірми «Україна», Полтавська область

ШЛЕМКЕВИЧ Марію Михайлівну - доярку аграрного товариства «Свято Трипілля», Івано-Франківська область

 

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

 

АБРОСІМОВА Олександра Івановича - механізатора сільськогосподарського товариства «Вікторія», Дніпропетровська область

БУЖАКА Івана Степановича - головного зоотехніка сільськогосподарського виробничого кооперативу «Зоря», Чернівецька область

ВЕРБІВСЬКОГО Павла Івановича - механізатора товариства «Кочубій», Черкаська область

ВИХІДЦЕВУ Оксану Миколаївну - доярку сільськогосподарського товариства«Вітчизна», Полтавська область

ГАПОНОВА Григорія Івановича - тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства «Хлібороб», Сумська область

ДЕРЕКУ Геннадія Федоровича - голову селянського (фермерського) господарства «Дружба», Харківська область

ДРАГУН Тетяну Василівну - оператора машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Комишанське», Сумська область

ДРОБОТА Олександра Миколайовича - тракториста державного підприємства «Дослідне господарство «Зелені Кошари», Миколаївська область

КИРНАСІВСЬКОГО Віталія Анатолійовича - тракториста акціонерного товариства «Племзавод «Степной», Запорізька область

КУДРЯВЦЕВА Вадима Віталійовича - директора товариства «Малинівка», Донецька область

МЯКОТКІНА Віктора Олексійовича - голову фермерського господарства «Батьківщина-М», Луганська область

ПОГРЕБНОГО Анатолія Андрійовича - тракториста-машиніста державного підприємства «Дослідне господарство «Каховське» Національної академії аграрних наук України», Херсонська область

ПОМПУША Георгія Дмитровича - головного агронома селянського (фермерського) господарства «Бояни-Глиниця», Чернівецька область

ТІЩЕНКА Анатолія Михайловича - головного інженера сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Перше травня», Дніпропетровська область

ТРЕТЯКА Валерія Ростиславовича - механізатора сільськогосподарського підприємства «Рать», Волинська область

ШИДЄРЕВА Івана Дмитровича - голову фермерського господарства «Промінь», Одеська область

 

Присвоїти почесні звання:

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

 

ВЛІЗЛУ Василю Васильовичу - директорові Інституту біології тварин Національної академії аграрних наук України, доктору ветеринарних наук, професорові, м.Львів

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

 

БІЛЯНСЬКІЙ Марії Іванівні - майстрові лісу Рахинського лісництва державного підприємства «Болехівське лісове господарство», Івано-Франківська область

ПРИСТУПІ Володимиру Михайловичу - директорові державного підприємства «Рахівське лісове дослідне господарство», Закарпатська область

ХАРИКУ Володимиру Михайловичу - вальникові лісу Сторожинецького лісництва державного підприємства «Сторожинецьке лісове господарство», Чернівецька область

ЦЕЛЕНЮ Ярославу Павловичу - першому заступникові начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

 

БОЙЧЕНКУ Сергію Федоровичу - головному конструкторові з посівної та ґрунтообробної техніки головного спеціалізованого конструкторського бюро товариства «Науково-виробниче підприємство «Херсонський машинобудівний завод»

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

 

ЖИЛІХІВСЬКОМУ Адаму Станіславовичу - завідувачеві відділу Житомирської обласної державної лабораторії ветеринарної медицини

КУЗЬМІНУ Анатолію Альбертовичу - генеральному директорові товариства «Науково-виробниче підприємство Біофарм», м.Харків

НЕРОДИКУ Анатолію Спиридоновичу - начальникові управління ветеринарної медицини, головному державному ветеринарному інспектору у Маневицькому районі, Волинська область

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

 

АРТЕМЕНКО Наталії Михайлівні - директорові виконавчому товариства «М'ясокомбінат «Ятрань», м.Кіровоград

СЛОЄВУ Олександру Миколайовичу - голові правління акціонерного товариства «Дніпропетровський олійноекстракційний завод»

 

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

 

АЛЕКСІЄНКУ Олександру Миколайовичу - директорові товариства «Птахокомбінат», Миколаївська область

АНАТІЙЧУКУ Василю Миколайовичу - директорові товариства «Покуття-Фрукт», Івано-Франківська область

БАБИЧУ Миколі Васильовичу - директорові сільськогосподарського товариства «Агрокомплекс «Степанецьке», Черкаська область

БАУЛУ Євгенію Миколайовичу - начальникові Державної фітосанітарної інспекції Вінницької області - головному державному фітосанітарному інспектору Вінницької області

БЕРДИЧЕВСЬКОМУ Миколі Артемовичу - виконавчому директорові товариства «Сільськогосподарське підприємство «Агродім», Чернігівська область

БІЛОУСУ Віктору Івановичу - директорові підприємства «Агрофірма Катеринівська-1», Дніпропетровська область

БІЛОУСУ Сергію Кириловичу - голові селянського господарства «Вікторія», Одеська область

БІСЮКУ Івану Юрійовичу - першому заступникові Міністра аграрної політики та продовольства України

БОГАТЧУКУ Василю Олексійовичу - пасічникові товариства «Побережне», Вінницька область

БОНДАРЕНКУ Миколі Васильовичу - начальникові управління агропромислового розвитку Чаплинської районної державної адміністрації, Херсонська область

БОНДАРЮ Михайлу Миколайовичу - генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Інтер», Чернігівська область

БРАТАНІЧУ Володимиру Андрійовичу - директорові філії агрофірми «Заповіт Шевченка» акціонерного товариства «Науково-виробнича фірма «Урожай», Черкаська область

БУТЕНКУ Олексію Івановичу - голові фермерського господарства «Бутенко», Чернігівська область

ВАРУШІ Віталію Віталійовичу - трактористові-машиністу акціонерного товариства «Екопрод», Донецька область

ВДОВЕНКО Наталії Михайлівні - економістові виробничо-комерційної фірми «Агропродресурси», Київська область

ВЛАСОВІЙ Олені Юріївні - завідувачеві кафедри Одеського державного аграрного університету

ВОЛОШКО Ларисі Леонідівні - заступникові директора товариства «Качинський+», м.Севастополь

ВОРОНЧИХІНІЙ Людмилі Василівні - операторові машинного доїння товариства «Бета-Агро-інвест», Донецька область

ГАРКАВЕНКУ Олександру Івановичу - директорові товариства «Агроальянс», Дніпропетровська область

ГАСЮКУ Анатолію Петровичу - директорові товариства «Гарант Агро», Миколаївська область

ГОВОРУНУ Віталію Миколайовичу - голові правління акціонерного товариства «Маки» імені О.П.Сем'янівського, Київська область

ГОНЧАРУКУ Федору Филимоновичу - генеральному директорові сільськогосподарського товариства «Дібрівка-Агросервіс», Київська область

ЄЛІСЄЄВУ Юрію Яковлевичу - голові фермерського господарства «Брати Єлісєєви», Луганська область

ЗЕЛЕНСЬКОМУ Миколі Олексійовичу - голові правління акціонерного товариства «Племзавод «Михайлівка», Сумська область

ІВАЩЕНКУ Володимиру Луковичу - директорові товариства «Журавське», Черкаська область

КАБУЛІ Миколі Петровичу - директорові державного підприємства «Дослідне господарство імені 9 Січня Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України», Київська область

КАЛЮЖНОМУ Леоніду Олександровичу - директорові приватного підприємства «Агрофірма «Промінь», Запорізька область

КАМІНСЬКОМУ Віктору Францевичу - директорові Національного наукового центр «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України», Київська область

КОВБАСЮКУ Олегу Івановичу - директорові товариства «Світанок-Агросвіт» Вінницька область

КОЛЄСОВУ Віктору Олександровичу - операторові машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Росія», Запорізька область

КУЗЬМИЧУ Андрію Миколайовичу - операторові машинного доїння сільськогосподарського підприємства «Маяк», Рівненська область

КУТЬКУ Сергію Прохоровичу - директорові товариства «Фіторадгосп «Радуга», Автономна Республіка Крим

КУЧМІ Ярославу Нестеровичу - завідувачеві майстерні товариства «Романів», Волинська область

ЛАПЧУКУ Олександру Віталійовичу - голові фермерського господарства «Нива», Рівненська область

МАКАРЕВИЧУ Ігорю Миколайовичу - генеральному директорові товариства «Агрофірма «Подолівська», Харківська область

МАТЛАЄВУ Василю Миколайовичу - директорові сільськогосподарського підприємства агрофірми «Донбас», Луганська область

МІМЕЮ Борису Миколайовичу - головному агрономові колективного сільськогосподарського кооперативу «Дружба народів», Одеська область

НЕДІЛЬСЬКОМУ Віктору Івановичу - керівникові фермерського господарства «Украгро», Чернівецька область

НІКОЛЕНКУ Олегу Вікторовичу - директорові сільськогосподарського підприємства «Банівка», Запорізька область

НІКОНЕНКО Світлані Володимирівні - першому заступникові директора державного підприємства «Завод шампанських вин «Новий Світ», Автономна Республіка Крим

ПЕТРУКУ Петру Володимировичу - директорові товариства «Інтерагроінвест-2007», Київська область

ПІЧАХЧІ Дмитру Миколайовичу - голові фермерського господарства «Родіна», Донецька область

ПРИЙМІ Вячеславу Івановичу - директорові товариства «Агрофірма «Маяк», Полтавська область

ПУЧЦІ Олегу Анатолійовичу - директорові товариства «Україна», Дніпропетровська область

САХНУ Сергію Вікторовичу - рибоводові акціонерного товариства «Чернігіврибгосп»

СЕНЧУКУ Миколі Олексійовичу - директорові сільськогосподарського товариства «Україна», Вінницька область

СТЕПАНЕНКУ Івану Івановичу - директорові підприємства «Імені Калашника», Полтавська область

СУРІНУ Юрію Григоровичу - водію сільськогосподарського підприємства «Агрофірма Новознам'янське», Луганська область

ТУЛУПОВУ Олегу Геннадійовичу - інженерові-гідротехніку Переяслав-Хмельницької експлуатаційної дільниці Київського регіонального управління водних ресурсів

ТУЧИКУ Андрію Васильовичу - директорові державного підприємства «Дослідне господарство «Олександрійське» Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України, Вінницька область

ФІЛОНЕНКУ Вячеславу Григоровичу - директорові товариства «Племінний завод «Біловодський», Луганська область

ЧУМАКОВУ Миколі Дмитровичу - машиністові головної насосної станції Ялпутської зрошувальної системи Криничненської експлуатаційної дільниці Болградського міжрайонного управління водного господарства, Одеська область

ШЕВЧЕНКУ Василю Гнатовичу - директорові підприємства «Русь Єдина», Харківська область

ШЕВЧЕНКУ Михайлу Івановичу - голові селянського (фермерського) господарства «Урожай», Сумська область

ШЛЯХОВЧУКУ Володимиру Андрійовичу - начальникові Запорізького обласного управління водних ресурсів

ШМАГАЮ Сергію Володимировичу - керуючому сільськогосподарською дільницею підприємства «Аграрна компанія 2004», Хмельницька область

ЮЗЕФОВИЧ Надії Федорівні - операторові машинного доїння сільськогосподарського товариства «Племзавод Коростишівський», Житомирська область

ЯЦУКУ Ігорю Петровичу - генеральному директорові державної установи «Інститут охорони грунтів України» Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 

Президент України                                                                            Віктор ЯНУКОВИЧ

 

13 листопада 2013 року

 

Текст Указу Президента України розміщено на сайті Офіційного представництва Президента України

за посиланням http://президент.укр/documents/16213.html