Main page

Наказ Держкомлісгоспу України від 22.11.2010 №403 "Про підвищення якості відведення лісосік"

22.11.2010

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

22.11.2010                                                                403

м. Київ

Про підвищення якості відведення лісосік

З метою усунення недоліків в роботі та створення необхідних умов для належного відведення і таксації лісосік, видачі лісорубних квитків та огляду місць заготівлі деревини в лісах Держкомлісгоспу

НАКАЗУЮ:

1.            Затвердити Методичні вказівки з відведення і таксації лісосік, видачі лісорубних квитків та огляду місць заготівлі деревини в лісах Держкомлісгоспу. Встановити термін дії вказаних Методичних рекомендацій до затвердження в установленому порядку Інструкції з відведення і таксації лісосік в лісах, Правил обліку, зберігання, заповнення, видачі бланків лісорубного або лісового квитка та Правил огляду місць використання лісових ресурсів.

2.            Голові Рескомлісу АР Крим, начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства, керівникам установ, підприємств та організацій безпосереднього підпорядкування.

2.1.        Запровадити  з  01.01.2011 відведення і таксацію лісосік всіх видів рубок, за виключенням освітлень і прочищень, спеціальними підрозділами або бригадами (ланками) з відведення і таксації лісосік, склад (зміна складу) яких затверджується наказом державного лісогосподарського підприємства за погодженням з Рескомлісом АР Крим, обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

2.2.        Забезпечити з 01.01.2011 спеціальні підрозділи, бригади (ланки) з відведення і таксації лісосік відповідними клеймами.

2.3.        Надати до 01.12.2010 Держкомлісгоспу накази про склад спеціальних підрозділів або бригад (ланок) з відведення і таксації лісосік.

3.            Контроль  за  виконанням  даного наказу покласти на заступників Голови Держкомлісгоспу згідно із розподілом обов’язків.

 

Голова                                                                    М.Х Шершун