Main page

У ЧЕРЕМОСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ - ОНОВЛЕНА КОНТОРА

14.11.2017

 

путила-контора

Капітально відремонтоване адміністративне приміщення Черемоського лісництва (ДП «Путильський лісгосп») казково гарно вписується в гірські краєвиди багатої на ліси Путильщини.

Відтепер директор Путильського держлісгоспу Петро Фрей з гордістю може сказати, що усі без винятку лісництва належно упорядковані – хоч приймай іноземних послів. До речі, в приміщенні обладнано відпочинкові кімнати для туристів з усіма зручностями. Тож Черемоське лісництво береться розвивати туристичний напрямок своєї діяльності.      

контора2

В ошатній будівлі працюватимуть 24 працівники лісництва. На її урочисте відкриття приїхали гості. Серед них – голова районної державної адміністрації Микола Савчук, голова Шепітської об’єднаної територіальної громади Валерій Полянчук.

«Лісова галузь споконвіків була та залишається важливою складовою в життєдіяльності Путильщини», – сказав у вітальному слові Микола Савчук. Він подякував керівництву та працівникам лісогосподарського підприємства за наполегливу працю, вагомий внесок у розбудову рідного краю, за підтримку мешканців Путильщини, за усі добрі справи, яких багато на рахунку путильских лісівників. Микола Петрович вручив лісівникам грамоти районної державної адміністрації та подарував ікону.

Керівник Черемоського лісництва Андрій Чев’юк подякував всім за допомогу та запевнив, що трудовий колектив виконуватиме поставлені завдання ще краще.

Після перерізання символічної стрічки, за давньою традицією будівлю освятив настоятель Свято-Іллівської церкви отець Іоан Чорней.

 

За фото прес-служба Чернівецького ОУЛМГ вдячна журналістам путильської газети «Карпати»