Main page

"Веселі Боковеньки" приймають Всеукраїнський експедеційно-польовий збір команд юних ботаніків

15.06.2017

Учасники 6-го Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних ботаніків, що проходить цими днями на Кіровоградщині, завітали до ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки». У заході беруть участь 18 команд з 16 областей України.

З вітальним словом перед учасниками заходу виступила директор установи Галина Підтикана, яка зазначила, що дендропарк «Веселі Боковеньки» вважається одним з кращих зразків садово-паркового мистецтва в Україні, який уже понад 120 років викликає подив багатьох відвідувачів своїми дивовижними пейзажами, створеними поєднанням екзотичної рослинності, водних гладей ставків та штучних озер з типовими степовими пейзажами.    

Також на території лісового центру є дві ділянки цілинного степу – заказник загальнодержавного значення «Боковеньківська балка» та заказник місцевого значення «Цілина», де росте близько 30 видів рослин, занесених до Червоної книги України.

Лісівники провели екскурсію парком, під час якої молодь ознайомилася з рідкісними видами дерев і кущів, привезеними з різних частин світу та пристосованими до степових умов.

У рамках заходу відбулися ботанічні практикуми з визначення рослин. Команди виступили зі звітами-презентаціями про проведені дослідження.

Також учні організували фотовиставку, на якій було представлено зображення червонокнижних рослин, що ростуть у дендропарку.

 

За інформацією прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ