Main page

Відбулася семінар-нарада з питань техніки безпеки під час проведення полювань

11.01.2018

 

 

Изображение 010

         Сьогодні 11 січня 2018 року, у зв’язку з впровадженням профілактичних заходів щодо  уникнення нещасних випадків на полюванні внаслідок порушення правил та термінів полювання, недотримання техніки безпеки на полюванні та необережного поводження з мисливською зброєю та з метою виконання листа Держлісагентства України від 27.12. 2017 № 03-16/10311-17 у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства провели семінар-нараду з питань техніки безпеки.  

          У нараді взяли участь спеціалісти держпідприємств, що належать до сфери  управління та користувачі мисливських угідь області за участю інспектора ВКОЗ СДС УПД ГУНП у Львівській області майора поліції - Яворського В.Є, інспекторів Держекоінспекції у Львівській області а саме, - начальника відділу оперативного контролю - Барабаша М.М. та начальника відділу екологічного контролю ПЗФ, рослинного і тваринного світу - Катюбіна Б.А, а також начальника відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області - Демчишина М. М.  

11012017 narada

         

         Окрім зазначеного вище питання на порядку денному розглядалися ще питання продовження проведення роз’яснювальної роботи про недопущення поширення африканської чуми свиней серед кабанів, про проведення обліку мисливської фауни та своєчасного представлення лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезоні полювання 2018-2019 років.

         Нараду відкрив перший заступник начальника управління – головний лісничий – Целень Я. П., який зачитав Пастирське Різдвяне послання до мисливців і членів мисливських товариств, єпископа СокальськоЖовківського, керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії та Голови Комітету з питань екології при Синоді єпископів УГКЦ.

         На нараді виступили начальник відділу охорони, захисту лісу та мисливського господарства-головний мисливствознавець управління Бурмас В.Р. та перелічені вище представники державних уповноважених органів.

         У обговоренні кожного питання приймали участь присутні представники користувачів мисливських угідь області.

         Нарада пройшла організовано в дружній, робочій атмосфері.

 

                                        За інформацією прес-служби Львівського ОУЛМГ