Main page

Львівське ОУЛМГ розширює співпрацю з освітніми громадськими організаціями в напрямках екологічної та лісівничої освіти молоді

23.11.2017

 

22112017 lsh

         20 листопада 2017 року підписано угоду між Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Львівською міською громадською організацією “Львівський інститут освіти”.

          Мета угоди: розширення співпраці з освітніми громадськими організаціями та ініціативами, спрямованими на охорону і захист лісів, збереження біологічного різноманіття, облаштування зон рекреації, розроблення та випуск науково-популярної та просвітницької продукції, створення екологічних центрів, популяризації природничих знань та просвітницької діяльності серед молоді у сфері практичної екології.

        Лісівники Львівщини вже мають налагоджену співпрацю з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та закладами освіти області у напрямках підвищення рівня еколого-лісівничого виховання молоді, роз’яснення та популяризації лісогосподарської діяльності. Активній співпраці сприяє забезпечення роботи 55 шкільних лісництв області та 4-х лісівничих еколого-просвітницьких центрів. З вересня 2017 року на базі ДП «Рава-Руський лісгосп» також функціонує Музей лісу Дієвою у інформаційно-просвітницькій роботі лісівників також є створена мережа туристичних та рекреаційних об’єктів в лісах держаних лісогосподарських підприємств.

22112017 muzey lisu

На даний час, у рамках співпраці Львівського ОУЛМГ з ЛМГО „Львівський інститут освіти”, за участі ДП «Львівський лісгосп», обговорено питання щодо організації еколого-просвітницьких екскурсій та уроків природи на базі лісівничого еколого-просвітницького центру, а також підтримано пропозицію ЛМГО „Львівський інститут освіти” щодо спільного напрацювання проекту по створенню екологічної стежки у районі Медової Печери в межах Винниківського лісу.

 Зазначимо, що Львівська міська громадська організація „Львівський інститут освіти” заснована 4 червня 2002 року. Метою діяльності Інституту є благодійна діяльність в галузі освіти, науки та екології, допомога шкільним та позашкільним установам, освітнім закладам з метою поглиблення та поширення позитивних змін в освіті. Виконавчий директор Інституту – Біда Дарія Дмитрівна, доцент кафедри педагогіки Львівського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України.

ЛМГО „Львівський інститут освіти” за підтримки Міністерства освіти і науки проводить Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс „КОЛОСОК”, є засновником Центру екологічної освіти „Медова печера”, Всеукраїнського науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК”, науково-популярної природничої газети для розумників та розумниць „КОЛОСОЧОК”, серії науково-популярної природничої літератури для дітей „БІБЛІОТЕЧКА КОЛОСКА”. Інститут організовує літні природничі школи для дітей, інтелектуальні командні змагання на кубок журналу „КОЛОСОК”, навчальні семінари для учителів початкових класів та природничих предметів.

Партнерами ЛМГО „Львівський інститут освіти” є Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Інститут обдарованої дитини АПН України, Мала академія наук України, Інститут екології Карпат НАН України, Державний природознавчий музей, біологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, Західноукраїнське орнітологічне товариство, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ