Main page

На Хмельниччині відкрили екостежку "Перлина Славутчини"

21.11.2017

 

210

На території гідрологічного заказника місцевого значення Голубе озеро відбулося урочисте відкриття екологічної стежки «Перлина Славутчини».

У дійстві взяли участь: народний депутат України Р.М.Мацола, голова Славутської райдержадміністрації Б.П.Маршук, голова Славутської районної ради Л.А.Радзивілюк, т.в.о. першого заступника начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Золотий, керівники Шепетівського і Славутського лісгоспів В.М. Сасюк і  В.В.Сапожнік та інші.

Екологічну стежку  створено з метою проведення навчально-освітньої, пропагандистської роботи з питань екологічного виховання, охорони природи та навколишнього середовища. Вона розрахована на учнів шкіл, студентів, педагогів, вихователів, а також  на інші категорії відпочиваючих.

111

На кільцевому маршруті протяжністю 3,8 кілометра облаштовано 11 оглядових зупинок, на яких екскурсанти матимуть змогу ближче познайомитися з унікальністю флори, фауни та ландшафтного різноманіття  території. Крім того, відвідавши екологічну стежку «Перлина Славутчини», всі бажаючі зможуть повною мірою оцінити місцеву красу і мальовничість та отримати насолоду від спілкування з природою.

Новостворена екологічна стежка є спільною працею колективу Національного природного парку «Мале Полісся» за фінансової підтримки громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». Проект екостежки було втілено в життя також за сприяння Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП «Шепетівське лісове господарство» та ДП «Славутське лісове господарство».

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ