Main page

Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурсний відбір керівників державного підприємства "Краснолиманське лісове господарство"

16.04.2015

Донецьке обласне управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурсний відбір керівників державного підприємства «Краснолиманське лісове господарство»

ДП «Краснолиманське лісове господарство», 84404, Донецька область, м. Красний Лиман, вулиця Чапаєва, 1А;

Основні напрями діяльності підприємства:

- ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення лісів;

- ведення мисливського господарства, охорони, відтворення та раціонального використання державного мисливського фонду на території мисливських угідь, наданих у користування Підприємству.

Заяви на участь у конкурсному відборі приймаються Донецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства з 23 квітня по 23 травня 2015 року за адресою: 84404, м. Красний Лиман, вул. Чапаєва, 1А.

Телефон для довідок (06261) 2-69-64.

Для участі у конкурсному відборі претендент особисто подає заяву та наступні документи:

належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копію документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю;

заповнений аркуш обліку кадрів;

інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством;

довідку про стан здоров'я;

довідку про відсутність в особи судимості;

рекомендації та інші документи на його розсуд.

Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

До претендента на посади керівників державних лісогосподарських підприємств висуваються наступні вимоги:

Загальні вимоги:

громадянство України;

володіння державною мовою;

досвід успішної роботи в галузі лісового господарства

Кваліфікаційні вимоги:повна вища профільна освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст) та стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня в галузі лісового господарства не менше 5 років, та має:

1. Володіти професійними знаннями в галузі лісового господарства економіки, фінансів, кадрового менеджменту та екології;

2. Вміти аналізувати планові та керівні матеріали розвитку, формування інноваційної моделі підприємства, стан виконання планів, фінансові досягнення чи прорахунки;

3. Вміти організувати та забезпечувати додержання вимог інструкції з охорони праці та виробничо-господарську діяльність підприємства;

4. Вміти аналізувати кон'юнктуру ринку, з метою підвищення технічного рівня та якості продукції (послуг), економічної ефективності її виробництва, раціонального використання виробничих резервів та лісосировинних ресурсів.

Повинен знати: закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності підприємства; профіль, спеціалізацію й особливості структури підприємства; податкове, лісове, земельне, екологічне та трудове законодавство; державні та галузеві стандарти і технічні умови які використовуються в галузі лісового та мисливського господарства; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів.

Конкурсний відбір проводитиметься Донецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства за адресою: 84404, м. Красний Лиман, вул. Чапаєва, 1 «а». Про дату проведення конкурсного відбору буде повідомлено додатково.

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені на сайті Державного агентства лісових ресурсів України після його проведення.