Main page

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів Управління використання лісових ресурсів

23.01.2014

 

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

 

ДКУД _______

НАКАЗ

 

23.01.2014

Київ

47-к

 

 

 
Про оголошення конкурсу на заміщення

вакантної посади державного службовця

 

Відповідно до ст. 15 Закону України  «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», з метою залучення на державну службу до Держлісагентства України висококваліфікованих спеціалістів, об’єктивної оцінки знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців з урахуванням специфіки функціональних повноважень та забезпечення конституційного права доступу до державної служби громадян України та наказу Держлісагентства України від 28.02.2012 №58-к «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Держлісагентства»,-

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця  – провідного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів Управління використання лісових ресурсів.

2. Голові конкурсної комісії Держлісагентства України Макарчуку Я.І. забезпечити відповідність конкурсних процедур вимогам законодавства.

3. Начальникові Відділу науки, міжнародних відносин та зв'язків із громадськістю Корнієнку В.П. розмістити оголошення на офіційному сайті Держлісагентства (текст оголошення в додатку № 1).

4. Начальникові Управління кадрів та контролю Ухову В.М. забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів Управління використання лісових ресурсів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Макарчука Я.І.

 

Голова                                                                                                                В.М. Сівець

 

 

Додаток  1

до наказу Голови Державного

агентства лісових ресурсів України

від   "23" січня  2014   47-к

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Державне агентство лісових ресурсів України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу використання лісових ресурсів Управління використання лісових ресурсів.

 

Вимоги до учасників конкурсу:

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст;

- робота за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

- володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.

 

    Для участі у конкурсі необхідно подати до відділу кадрів  Держлісагентства  письмову  заяву на ім‘я Голови конкурсної комісії, заповнену особову картку (форма П-2ДС), дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, копію паспорта (місце реєстрації), копію військового квитка, декларацію про доходи  за попередній рік.

Контактний телефон: (044) 235-40-99.

Інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які необхідно надати, надається кадровою службою за вищезазначеним номером телефону.